Золота година. Скорочення комендантської години підвищить доходи барів та ресторанів

28.03.2023
818
Золота година. Скорочення комендантської години підвищиіть доходи барів та ресторанів

Фото: pixabay

 

Скорочення комендантської години у столиці вже позитивно вплинуло на бізнес ресторанів і барів. За даними Poster виторг барів у Києві у неділю 26 березня виріс на 16% у порівнянні із неділею 19 березня. Наскільки збільшиться дохід та відвідуваність торгових точок і закладів харчування? 


 

 3 26 березня київська військова адміністрація скоротила тривалість комендантської години з 00:00 до 5:00., а громадський транспорт подовжив роботу на годину. Бізнес позитивно оцінює ці зміни.

 «Можна вважати, що в ресторанах зʼявився ще один безкоштовний день у місяці», – розповів Forbes співзасновник Kyiv Food Market Алекс Купер, коментуючи скорочення комендантської години у столиці.

Київські ресторатори і ритейлери вже запланували подовжити роботу своїх закладів і торгових точок. Додаткова година роботи має значення для тих закладів, у меню яких є алкоголь, каже засновниця компанії «Ресторанний консалтинг» Ольга Насонова. Вони в основному заробляють увечері – з 21 до 12 години ночі, коли потік відвідувачів більший. 

За підрахунками ресторатора Дмитро Борисова додаткова година збільшить відвідуваність на 10–15%. У грошах – це до 30 000 грн. Скорочення комендантської години додасть комфорту для відвідувачів, які можуть довше затриматися у закладі, каже Борисов. 

Алекс Купер, який відомий проєктами «Молодість», Kyiv Food Market та Shalom, дивиться конкретно по кожному закладі – чи є потреба продовжувати роботу, чи ні. Додаткову годину роботи ресторатор оцінює у збільшення прибутку на 5%. Загалом Купер планує зачиняти свої заклади до 22:00–22:30 години. 

Додаткова година роботи закладів, де є алкоголь, збільшить їх виручку до 20%, підраховує Ольга Насонова з «Ресторанного консалтингу». Однак, за її словами, скорочення комендантської години ніяк не вплине на кав’ярні, сімейні заклади та фастфуди. Туди люди часто ходять впродовж дня, а не ввечері. За словами СЕО Poster Родіона Єрошека саме бари більше за всіх постраждали у перші місяці війни. До середини травня продавати алкоголь у київських барах можна було лише до 16:00, що паралізувало існування більшості закладів. З 16 травня продавати алкоголь у столиці дозволили до 22.00. Тільки завдяки цьому київські бари змогли збільшити виручку на 58% у перші дні послаблення.

Вплив на ритейлерів

Інша ситуація у ритейлерів. «Додаткова година ні на що не вплине. Це крапля у морі», – каже директор GT Partners Ігор Гугля. За його словами, пік продаж у торгових точках – із 17 до 19 години. 

АТБ, SPAR і Rozetka не планують продовжувати роботу своїх торгових точок через скорочення комендантської години. У пізні години зазвичай до магазинів йдуть відвідувачі, які хочуть купити алкоголь, а його продаж обмежений 22 годиною, пояснює рішення мережі SPAR керівниця відділу маркетингу Мирослава Леснік. 

Водночас «Ашан» продовжив роботу своїх торгових точок до 22:00. Також ритейлер планує ще більше подовжити графік роботи у магазинах біля дому Pick up Point. Очікуємо незначне збільшення трафіку, каже керівниця зовнішніх комунікацій ритейлера Олена Орлова. Товарообіг останньої години «Ашану» перед закриттям становить 2,5% від загального, а кількість клієнтів за останню годину – 2%. 

Подовження роботи по окремих аптеках додатково дасть 2–5% чеків, каже директорка департаменту роздрібних продажів аптечного холдингу АНЦ Лілія Пришеленко. Аптечний ритейлер планує збільшувати години роботи у тих точках, де кількість чеків в останні години роботи найбільша. 

 

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.