Бартощук Сергій

Должность:
Голова Наглядової ради ТМ «КОСМО»
Возраст:
Образование:

 

Сергій Бартощук є виконавчим директором та керівником проекту в інвестиційній компанії СігмаБлейзер та Головою Наглядової ради торгівельної мережі «КОСМО».

ТМ «КОСМО» нараховує понад 120 роздрібних магазинів та аптек з товарообігом, що перевищує півтора мільярди гривень. Пан Бартощук працює з менеджментом «КОСМО» для підвищення ефективності роботи компанії, схвалюючи інвестиції та розробляючи стратегію компанії.

Пан Бартощук розпочав свою кар’єру в компанії СігмаБлейзер у 2002 році в якості консультанта, потім відповідав за створення та роботу консалтингового підрозділу, а в 2006 році став керівником інвестиційного проекту в роздрібній торгівлі.

До роботи в компанії СігмаБлейзер пан Бартощук працював у компанії Deloitte & Touch Management Consulting, а також обіймав керівні посади в Україні в таких провідних світових компаніях, як S.C. Johnson Wax та XEROX.

Пан Бартощук має диплом інженера Київського Національного Авіаційного Університету, наукову ступінь кандидата технічних наук Академії Наук України та ступінь магістра MBA Anderson School Каліфорнійського Університету, США.