Eva в форматі beauty lab в ТРЦ Hollywood у Чернигові

28.12.2020
2426

У чернігівському ТРЦ Hollywood  відкрився магазин Eva в форматі beauty lab. Це другий магазин рітейлер в такому форматі, його особливсіть - більш широкий асортимент декоративної косметики а також сервісна зона, де спеціалісти проводять тестування шкіри обличчя та надають рекомендації з догляду та макіяжу


Eva beauty lab – магазин нового формату національної мережі Eva із сучасним дизайном. Магазин пропонує широкий вибір декоративної косметики, товарів по догляду за обличчям, тілом та волоссям, біжутерії та аксесуарів. Новий магазин займає нішу косметичної та парфумерної продукції і є першим майданчиком для творчих експериментів у сфері б’юті індустрії. За попереднім записом фахівці Eva beauty lab проведуть безкоштовне тестування шкіри обличчя та нададуть рекомендації щодо догляду. Також, клієнтки магазину можуть отримати безкоштовний макіяж.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eva Beauty Lab

Фото: пресс-служба Eva

Читайте свіжі новини та аналітику про рітейл та інтернет-торгівлю в Україні та світі на нашій сторінці в Facebook , на нашому каналі в Telegram , а також підписуйтесь на нашу щотижневу e-mail розсилку.