New Balance впроваджується в асортимент SPORT CITY

31.01.2024
387
PR матеріал

Фото: SPORT CITY

У світі моди та спортивного стилю з'являється свіжий подих – мережа спортивних магазинів SPORT CITY радить увазі своїх клієнтів новий бренд високоякісного взуття – New Balance. Цей важливий крок позначає початок захопливого шляху, спрямованого на збільшення асортименту і задоволення потреб сучасних покупців


  • Вибір продукції: Відмінність та інновації New Balance привносять у світ спортивної моди свою унікальність та інноваційний підхід. Зокрема, клієнти матимуть можливість вибирати серед найсучасніших моделей взуття.
  • Комфорт і якість: Зобов'язання New Balance Однією з ключових особливостей бренду є безкомпромісний підхід до комфорту та якості. Кожен елемент асортименту New Balance виготовляється з використанням тільки найкращих матеріалів, забезпечуючи неперевершений досвід носіння та тривалість використання.
  • Ефективна стратегія продажу: Інтеграція в офлайн та онлайн простір Для зручності клієнтів, продукція New Balance буде доступною як в магазинах SPORT CITY, так і в онлайн просторі. Інтернет-платформа надасть можливість покупцям отримати докладну інформацію про товар, а також вигідні умови для замовлення та доставки.
  • Заходи PR: Взаємодія з медіа та споживачами Запуск нового бренду супроводжується PR-кампанією. Прес-релізи, інтерв'ю з представниками компанії – все це сприятиме підвищенню уваги до New Balance. Співпраця зі спеціалізованими пабліками та блогерами в області спортивної моди допоможе розширити аудиторію та підвищити визнаність бренду. В магазинах внутрішнє оформлення зони, де представлено асортимент New Balance покупцям сприятиме швидкому пошуку серед інших  брендів.
  • Завершення: Відкриваємо новий етап разом Запрошуємо всіх прихильників стилю та комфорту приєднатися до мережі спортивних магазинів і відкрити для себе світ New Balance. Наша мета – надавати вам найкращі продукти, які стануть вашими невід'ємними супутниками у світі активного та стильного життя.

SPORT CITY вірить у силу спорту та єднання спільноти, навіть коли світ знаходиться під впливом випробувань. Приєднуйтеся до нас та робіть акцент на позитивних змінах у своєму житті!

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.