SPORT CITY відкрила новий магазин на Заході України

25.08.2023
612
PR матеріал

Мережа магазинів SPORT CITY продовжує експансію в регіонах України. Так, 20 серпня відбулося відкриття чергового об’єкту компанії на Західній Україні. 


Новий магазин SPORT CITY було відкрито в Івано-Франківську на 2-му поверсі нового корпусу ТРЦ «Велес», розташованого по вул. Вовчинецькій, 225-А. Відзначимо, що це перший маркет ритейлера у цьому місті.

Загальна площа магазину складає близько 705 кв.м.

Нагадаємо, що мережа SPORT CITY на сьогодні є чи не єдиним оператором в сегменті товарів для спорту, яка активно розвивається навіть в умовах війни. Так, у першому півріччі 2023 року було відкрито шість нових та один відновлений магазин компанії, а загалом з початку повномасштабного вторгнення РФ мережа поповнилася вже 10 магазинами.

SPORT CITY входить до ТОП-3 національних мереж спортивних магазинів одягу та взуття.

Станом на серпень 2023 року мережа налічує 32 магазини, в яких представлені понад 20 брендів спортивного одягу та взуття. В мережі працює біля 300 співробітників.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.