Пилипюк Петро

Должность:
Генеральний директор Modern-Expo Group
Возраст:
20.02.1971
Образование:
Вища педагогічна (природничо-географічний факультет за спеціальністю географія та біологія з додатковою спеціальністю – хімія — Луцького педагогічного інституту імені Лесі Українки, нині — Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки).

Ким мріяв стати в дитинстві?

Головою колгоспу: виріс і жив у селі, тож іншої організаційної форми, де можна було б  займатися господарською діяльністю, правильно розподіляти і використовувати ресурси, щоб отримати прибуток —  я не знав.

І якби не став тим, ким є сьогодні – ким би іще зміг працювати?

Оскільки в сьогоднішніх умовах голів колгоспу вже немає, значить, міг би стати головою якоїсь агрофірми. У школу не пішов би, хоч задачі вчителя хороші й благородні, але це не для мого характеру. Моє — це складні проекти, до виконання яких треба приваблювати велику кількість людей.

Життєве кредо (гасло, девіз)

Залишатися людиною за будь-яких обставин.

Охарактеризуйте себе трьома словами

Цілеспрямований, талановитий (і скромний).

Найкрутіший «поворот» в житті

Село Куснище Любомльського району – це 20 кілометрів від кордону – поворот, з якого я злетів на своєму новому авто. Цей поворот змінив у подальшому не тільки мій стиль керування автомобілями, але й рід занять. Доти я возив з Польщі на Київ продукти харчування, а коли розбив машину, якою все це транспортував, то вирішив зайнятися чимось більш прогнозованим і перспективним: виготовленням і продажем торговельного обладнання.

Корисна звичка

Із будь-якої ситуації робити  висновок і підбивати підсумки.

Улюблені – цитата, прислів`я, приказка

Із жартівливого «Гей, малий, скажи малому, хай малий малому скаже, хай малий теля прив`яже».

Зі серйозного: «Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні».

Чого ви не зробили б ні за які гроші (або яку роботу не виконували б, незважаючи ні на що)?

Я б нізащо не зрадив людей, які мені вірять.

Де черпаєте життєву енергію?

Життєву енергію черпаю від оточення, з яким працюю, і від людей, з якими спілкуюся за межами підприємства.

Цікава книжка/фільм, які ви рекомендуєте до ознайомлення

Річард Бренсон «К черту все! Берись и делай!».

Ваша порада для молодих працівників компанії

Молоді – це часто такі мрійники, які хочуть все й одразу. Але зі свого досвіду скажу, що шлях осилить той, хто йде. Коли я починав свій бізнес і ми мріяли про майбутнє, то образи були нечіткими, а успіху й визнання хотілося швидко. А потім виявилося, що для того, аби до цього дійти – потрібні довгі двадцять років й подолати слід різні етапи розвитку. Історії успішних людей розповідають про те, що вони свій успіх не виграли в лотерею, але постійно і не один день працювали над собою. Найголовніше – це визначитися з ціллю в своєму житті, у щось вкладати, чимось ризикувати. Не конче при цьому дивитися на свій успіх крізь призму бізнесу: є безліч прикладів, коли люди є настільки потужними спеціалістами, що їх цінують і шанують у всьому світі. Отже, ще раз повторю: осилить шлях той, хто йде.

Який дуже важливий урок найважливіший ви отримали, працюючи в «Модерн-Експо»?

Я навчився тут тому, що всі люди дуже різні, і їх потрібно приймати і сприймати такими, як вони є.