Група Рабен придбала Bas Group

12.07.2021
6561
Pr-Матеріал

Група Рабен придбала 1 січня 2021 року 100% акцій Bas Group у Нідерландах. У результаті угоди Рабен набуває всі представництва Bas Group у Нідерландах, Словаччині та Італії, а команда з 210 співробітників приєднається до нашої компанії. Операція вже схвалена антимонопольними органами. 


BAS Group є універсальним постачальником логістичних послуг. Компанія є сімейним підприємством, заснованим у 1986 році. BAS Group має у своєму розпорядженні майже 50 000 м2 складських потужностей, власним парком вантажівок та трейлерів. Компанія надає особливого значення міжнародним перевезення збірних вантажів, спеціалізуючись на зв'язках між Голландією та Італією.

«Як сім'я ми підійшли до моменту, коли нам потрібно було зробити вибір між подальшим самостійним розвитком і приєднанням до більшого професійного постачальника логістичних послуг. Коли компанія Рабен проявила інтерес, ми, як родина, вирішили продати акції. У найближчі роки сектор логістики значно зміниться, що спричинить за собою не тільки можливості, а й загрози. Ставши частиною такої великої професійної організації, як Група Рабен, ми, як середній гравець, будемо менше піддаватись цим зовнішнім впливам.» – коментує  Лоренцо Бас, генеральний директор Bas Group

Група Рабен була створена у Нідерландах, але з 1990-х років головний офіс знаходиться у Познані у Польщі. Компанія Рабен має 90-річний досвід роботи та діє у 13 європейських країнах, маючи більше 150 представництв, близько 1 200 000 м2 складських приміщень та річний оборот у 1,3 млрд євро. Офіс компанії у Нідерландах розташований у місті Осс.

Завдяки придбанню Bas Group сімейна компанія Рабен збільшила свою мережу у Південно-Західній Європі і зміцнила свої позиції у області контрактної логістики та інтермодальних перевезень. Не тільки клієнти Bas, але і її співробітники, безумовно, зможуть отримати вигоду з можливостей у Групі Рабен.

«Це придбання відкриває нові можливості у Європі і одночасно розширює нашу мережу. Крім того, зміцнить наші позиції у Бенілюксі і розширить можливості для зростання у Південній Європі.» – говорить Евальд Рабен, Генеральний директор Групи Рабен 

Обидві компанії надають великого значення соціальній відповідальності, етиці та сумлінності, з акцентом на інноваціях та сталому розвитку. 

«Вітаємо всіх співробітників та партнерів Bas Group в Групі Рабен, разом ми будемо і далі розширювати наші успіхи.» – підкреслив Беренд Ян Шурінг,  директор Raben Netherlands BV. 

Читайте свіжі новини та аналітику про рітейл та інтернет-торгівлю в Україні та світі на нашій сторінці в Facebook , на нашому каналі в Telegram , а також підписуйтесь на нашу щотижневу e-mail розсилку.