«Рабен Україна» увійшла до ТОП-3 лідерів діджитал-трансформації України

16.10.2020
3335
Pr-Матеріал

Компанія «Рабен Україна» потрапила до трійки переможців премії Digital.Кращі у категорії «Лідер діджитал-трансформації». Результати експертне журі оголосило в рамках IV всеукраїнської професійної премії Zakupki.Кращі 2020. Цьогоріч премія проводилась в онлайн-форматі.  


«Події поточного року стали серйозним викликом для «Рабен Україна» як важливої ланки ланцюга глобальних перевезень. Та попри все ми продовжили свій поступальний рух у напрямку інновацій, автоматизації процесів та діджиталізації робочого простору. Завдяки злагодженій роботі команди, тісній взаємодії з клієнтами та швидкому обміну інформацією нам все вдається»,коментує Інна Очеретна, генеральний директор компанії «Рабен Україна».

Цьогоріч до числа номінантів премії Digital.Кращі увійшли компанії, які, попри непрогнозовані обставини та події сьогодення, активно впроваджують цифрові сервіси. Це компанії, які не бояться змін та відмовляються від звичних процесів на користь прогресивних та ефективних. 

«Експертне журі премії Digital.Кращі високо оцінило внесок “Рабен Україна” у цифровізацію ринка автоперевезень, її сміливість та бажання експериментувати, а тому включило до трійки номінантів на звання “Лідер діджитал-трансформації”. Ми переконані, що саме такі компанії розвивають ринок та задають темп для інших учасників», — говорить Антон Скоков, керівник сервісу цифрових рішень для бізнесу «Вчасно».

Нагадаємо, у грудні 2019 року компанія «Рабен Україна» виконала першу зовнішню поставку із використанням е-ТТН. За результатами перевірки цієї операції інспекторами Укртрансбезпеки отримано позитивний висновок.

З цього року в «Рабен Україна» діє програма «Електронний рахунок = вища культура», яка передбачає відмову від документів на паперових носіях. У рамках програми 9 квітня було висаджено перші 300 дерев. У Групі Рабен програма реалізується вже 6 років поспіль. За цей період загалом посаджено майже 16 тисяч дерев.

«Рабен Україна» працює на ринку логістики з 2003 року. Компанія пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. В компанії працює близько 500 співробітників. Компанія має в користуванні близько 70 000 м² складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів у  розпорядженні.

“Вчасно” – сервіс цифрових рішень для бізнесу: внутрішній та зовнішній електронний документообіг, онлайн-обмін комерційними повідомленнями в ритейлі “Вчасно.EDI”, електронні товарно-транспортні накладні, видача та збереження електронних чеків “Вчасно.Каса” та система обліку продажів “Вчасно.POS”.

Премія Zakupki.Кращi — відзнака, що була започаткована у 2016 році. Її вручають замовникам та постачальникам, які найбільш ефективно використовують можливості електронних закупівель. Нагородами відзначають учасників у трьох категоріях: «Експертний вибір», «Найкращі результати», «Громадський вибір: закупівлі». Засновник премії — торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua.

Премія Digital.Кращі започаткована у 2019 році. Її отримують компанії, які стежать за новаціями й активно впроваджують цифрові технології. Засновник премії — торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua.

Читайте свіжі новини та аналітику про рітейл та інтернет-торгівлю в Україні та світі на нашій сторінці в Facebook , на нашому каналі в Telegram , а також підписуйтесь на нашу щотижневу e-mail розсилку.