"Рабен Україна" розпочала співпрацю з системою платіжних терміналів IBox

24.04.2020
3151
Pr-Матеріал

«Рабен Україна» розширює можливості оплати своїх послуг. Відтепер клієнти компанії мають змогу вносити кошти у понад  5000 терміналів мережі самообслуговування IBox, які працюють цілодобово та присутні у всіх регіонах України.


«Наша ціль — створення комфортних умов співпраці з нашими клієнтами, і в першу чергу ми спираємося на їхні потреби і побажання. Тому ми дали додаткову можливість нашим клієнтам здійснювати оплату наданих нами послуг за допомогою терміналів IBox у будь-який зручний для них час та у зручному для них місці», — коментує Інна Очеретна, Генеральний директор «Рабен Україна».

Для додаткової зручності на терміналах мережі самообслуговування IBox буде виведена окрема іконка з логотипом компанії — Raben.

«Платежі через систему платіжних терміналів IBox — це не тільки простий та доступний спосіб за мить оплатити послугу. IBox — це надійне шифрування даних та економія часу і грошей. Нам приємно бути корисними великому бізнесу» — коментує Кучма Ольга, Дивізійний менеджер IBox.

IBox щороку проходить аудит і підтверджує відповідність міжнародному стандарту безпеки даних індустрії платіжних карт – PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

ТОВ  «Рабен Україна» працює на ринку логістики з 2003 року. Компанія пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. В компанії працює близько 500 співробітників. Компанія має в користуванні близько 70 000 м² складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів у  розпорядженні.

IBox — компанія, заснована у 2006 році, стала першою на ринку миттєвих платежів в Україні. Клієнтам IBox доступні послуги, що охоплюють багато сфер повсякденного життя людини.

Текст і фото: «Рабен Україна»

Читайте свіжі новини та аналітику про рітейл та інтернет-торгівлю в Україні та світі на нашій сторінці в Facebook , на нашому каналі в Telegram , а також підписуйтесь на нашу щотижневу e-mail розсилку.