Rocket тестує підписку на безкоштовну доставку Rocket Plus

25.10.2021
1140

Фото: ITC.ua

В Україні Rocket почав тестувати підписку на безкоштовну доставку з ресторанів. Вартість підписки Rocket Plus — 199 грн/місяць. Про це повідомляє AIN з посиланням на допис у Facebook Артема Бобока.


 При  оформленні підписки  користувач отримує можливість зробити замовлення зі знижкою, а доставка від 150 грн — безкоштовна. В описі Rocket Plus зазначається, що обмежень на число доставок протягом місяця немає. Підписку можна відмінити у будь-який момент. 

Возможно, это изображение (текст «84% 10:14 84% 10:14 Rocket Plus +380 ROCKET PLUS Rocket Plus доставка pH бесплатная доставка с Rocket Plus мои заказы > бесплатная доставка заказов от 150 pH из любого ресторана мои адреса экономия от 40 грн на каждом заказе > мои платежные карты никаких обязательств, отменить можно любое время > мои промокоды оплата в размере 199 грн будет списываться каждый месяц, co дня подписки. поделиться промокодом 5354 3 > настройки оформить за 199 грн нажав "оформить за 199 гpH", вы соглашаетесь условиями предоставления услуг политикой конфиденциальности.»)

Фото: Facebook Артем Бобок

Сервіс поки що з'явився не у всіх користувачів.

Підписка на безкоштовну доставку також є в іншого сервісу доставки — Glovo. Вартість Glovo Prime також складає 199 грн/місяць. Проте, на відміну від Rocket, у підписку також включена доставка з супермаркетів.

Читайте свіжі новини та аналітику про рітейл та інтернет-торгівлю в Україні та світі на нашій сторінці в Facebook , на нашому каналі в Telegram , а також підписуйтесь на нашу щотижневу e-mail розсилку.