"Галя Балувана" втратила єдиного франчайзі у Хмельницькому: тепер там буде Multi Cook. Оновлено

19.06.2025
304

Одразу 26 магазинів "Галі Балуваної" – 22 у Хмельницькому, два у Києві та два в Ізмаїлі на Одещині – змінюють бренд на Multi Сook


Про це LIGA.net розповів франчайзі, який розвивав цю мережу, Роман Кордон. Двома днями раніше відео, яке повідомляло про закриття магазинів, з'явилось на сторінках хмельницької мережі магазинів у соцмережах.

Наразі на аватарці стоїть логотип Multi Сook. Засновником мережі є колишній співвласник "Галі Балуваної" Володимир Матвійчук.

"Обрав Multi Сook, бо вважаю, що весь прогрес, який був у мережі, йшов від Володимира. Наприклад, за категоріями – готові страви, кондитерка – все пішло від нього, а вже через деякий час з'являлося у нинішньої власниці Алли Теліги. Так склалось, що і спілкувався я більше з ним. Вважаю, що це він розвинув мережу, і коли він зробив такий крок, то і я зробив за ним", – пояснює своє рішення підприємець.

За словами франчайзі, нинішні власники бренду "Галя Балувана" не погоджувались на його вихід з мережі. Наразі ці питання вирішуються.

Роман Кордон був єдиним представником бренду "Галя Балувана" у Хмельницькому. Тепер нові франчайзі будуть його конкурентами.

"Я мав ексклюзивність, яка тепер пропадає. Будуть заходити нові підприємці під вивіскою "Галі Балуваної" туди, де я теж сприяв цьому бренду. Але якщо робити все якісно і гарно, то і новий бренд піде", – каже підприємець.

Оновлено: коментар пресслужби "Галі Балуваної"

"Ми вдячні всім нашим партнерам — хто був з нами від початку, і тим, хто приєднується зараз, бо для нас важливий внесок кожного. Ми також поважаємо бізнесові рішення франчайзі та прагнемо дотримуватися прозорості й чесної конкуренції.

У місті ми вже плануємо відкриття магазинів з двома новими партнерами. Вони готові підтримувати високі стандарти якості та сервісу, за які нас цінують по всій Україні. Тож Хмельницький не залишиться без «Галі Балуваної». Наша бізнес-модель довела свою успішність, і ми плануємо лише посилювати наші переваги для теперішніх і майбутніх франчайзі".

Читайте також: Володимир Матвійчук вийшов із співзасновників «Галі Балуваної»

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.