Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.
Українські бренди одягу не дотягують до ролі якірних орендаторів у ТРЦ

Фото: Forbes
Не дивлячись на те, що кількість українських фешн-брендів зростає, серед них поки що немає тих, хто б міг повноцінно виконувати роль якірного орендаря в торгово-розважальних центрах
Таку думку в інтерв’ю LIGA.net висловив голова Української ради торгових центрів та операційний директор девелоперської компанії Budhouse Group Максим Гаврюшин.
"Якірні орендарі – це зазвичай магазини площею від 1 000 кв. м і більше. А українські бренди відкривають магазини площею 100-300 кв. м. Вони можуть сукупно створювати трафік, але кожен окремо не є якірним гравцем. Окрім того, покупці досі надають перевагу іноземним брендам, особливо у фешн-сегменті", – пояснює Гаврюшин.
За словами голови УРТЦ у сегменті фешн-ритейлу зараз діє близько 300 мережевих брендів, з яких приблизно 150 – українські. Утім, за кількістю торгових точок українські бренди поступаються іноземним.
"Якщо за кількістю брендів розподіл майже 50/50, то за числом магазинів приблизне співвідношення – 70% іноземних точок проти 30% українських", – зазначає Гаврюшин.