Супермаркети «Сільпо» всьоме потрапили до переліку найкращих магазинів Європи

26.07.2023
1122

Фото прес-служби Сільпо

До Europe’s Finest Store 2023 потрапили три супермаркети «Сільпо» у Рівному, Борисполі і Крюківщині Київської області.


Профільний журнал про роздрібну торгівлю European Supermarket Magazine (ESM) щороку складає список Europe’s Finest Store. Видання обирає найбільш вражаючі інноваційні дизайнерські концепції магазинів, які були відкриті або оновлені на європейському ринку ритейлу.

У 2023 році редакція ESM усього обрала 29 найкращих магазинів з 15 країн Європи, а «Сільпо» знову став єдиним українським ритейлером, магазини якого потрапили до списку найінноваційніших. Окрім України, у цьогорічному журналі представлені супермаркети з Австрії, Німеччини, Італії, Швейцарії, Нідерландів, Бельгії, Італії, Болгарії, Мальти, Андорри, Ірландії, Хорватії, Польщі та Латвії.

До Europe’s Finest Store 2023 потрапили такі три супермаркети «Сільпо»:

  • «Сільпо» присвячений емоціям, відкритий у жовтні 2022 року в м. Рівне

Яскравий та барвистий інтер’єр магазину відображає людські емоції. Посеред торгового залу інсталяція з повітряних куль з простими мріями про приємні та теплі почуття.

  • «Сільпо» присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі, відкритий у грудні 2022 року в Борисполі

Літальні апарати минулого та майбутнього відображені у дизайні. Тут гостей зустрічає наукова фантастика та вигадані технології, різноманітні гелікоптери, винайдені ще у 20-х роках минулого століття, майбутнє зустрічається з надприродним розумом і незвичними об’єктами.

  • «Сільпо» присвячений географічним міфам, відкритий у квітні 2023 року у Крюківщині Київської обл.

Дизайн розповідає про помилкові відкриття та відомі географічні міфи. Наприклад, як Христофор Колумб з експедицією досяг берегів Північної Америки, помилково вважаючи, що прибув до Індії. Чи давній міф про те, що Земля тримається на трьох китах, чи на слонах та черепасі.

 

«Сільпо» з 2017 року представляє Україну на європейській мапі інноваційних дизайнерських ритейл-концепцій Європи. Мережа супермаркетів прагне дарувати своїм Гостям якісний асортимент, а також радість та приємні емоції під час відвідування магазинів. Тому кожний супермаркет ― це нова цікава історія.

Читайте також: Як пройшов 2022 рік для «СІЛЬПО». Звіт мережі супермаркетів

European Supermarket Magazine включає «Сільпо» у Europe’s Finest Store вже сьомий рік поспіль:

  • У 2022 році до рейтингу увійшли: «Сільпо» у стилі дизельпанк у Харкові, «Сільпо» присвячений Бразилії у Києві та «Сільпо» за мотивами театру Кабукі в Умані;
  • У 2021 році до рейтингу увійшли: «Сільпо» за мотивами «Маленького принца» (с.Щасливе, Київська обл.), «Сільпо» у стилі дайнерів Америки 50-х (Одеса) та «Cільпо» ReCycling (с. Софіївська Борщагівка, Київська обл.);
  • У 2020 році до рейтингу увійшли: «Сільпо» у стилі творчості Ван Гога (Київ), «Сільпо» у стилі всесвіту Мавки (Київ),  Муркотиковий «Сільпо» (Київ)
  • У 2019 році до рейтингу увійшли: «Сільпо» у стилі стімпанк (Вишгород), «Сільпо» присвячений Дикому Заходу (с.Стоянка, Київська область) та космічний «Сільпо» (Харків).
  • У 2018 році ESM відзначив Le Silpo в Одесі.
  • У 2017 році до рейтингу увійшли: «Сільпо» з ямайським вайбом (Бровари, Київська обл.), «Сільпо» присвячений “Алісі у Дивокраї” (Львів) та «Сільпо» у стилі лофт-панк (Київ).

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі понад 100 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власний дизайн.

Читайте також: Сервіс швидкої доставки LOKO запрацював у Чернігові

За інформацією Сільпо

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.