Щомісяця клієнти ПриватБанку купують у розстрочку товарів на 1,6 млрд гривень

15.09.2023
849

Фото: Visa

Щомісяця українці купують у розстрочку через ПриватБанк товарів на 1,6 мільярда гривень, майже чверть розстрочок - на придбання смартфонів 


Щомісяця українці купують товарів за програмами банку “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка” на суму майже 1,6 млрд грн. За словам Сергія Макаренко, керівника  Напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку, середня вартість товарів, які купуються за програми розстрочки, становить трохи більше 13 тис грн.

Майже 23% користувачів послуги онлайн-кредитування ПриватБанку оформляють розстрочку на купівлю смартфонів, близько 9% – на придбання ноутбуків та іншої електроніки та комп’ютерної техніки, та 6%  - на купівлю великої побутової техніки.  

Купівля товарів у розстрочку через сервіси ПриватБанку “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка” є найдоступнішою для клієнтів банку,  адже наразі відсутня комісія за списання платежів з кредитних коштів. Клієнти ПриватБанку мають можливість миттєво оформити розстрочку на сайтах та в магазинах  всіх найбільших українських мереж з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів.

Читайте також: Visa та ПриватБанк вперше у світі представили нову програму цифрової автентифікації платежів в електронній торгівлі

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.