Modern Retail Forum-2019 стартує 28 березня

27.03.2019
2186

Анонс

Міжнародна компанія Modern-Eхро, глобальний виробник і постачальник комплексних рішень для ритейлу №1 у Центральній та Східній Європі, проводить 28 березня третій Modern Retail Forum – подію для ключових гравців ритейлу:  для тих, хто шукає, прогнозує і діє на полі непередбачуваного ринку ритейлу вже сьогодні!

Третій Modern Retail Forum, а також виставка інноваційних продуктів компанії, проходитиме в рамках Третьої міжнародної спеціалізованої виставки індустрії Retail&Development Business Expo – 2019 на НСК "Олімпійський" у Києві.

Ще один форум такого ж формату Modern-Eхро проведе 28 травня у Варшаві.

Тема Modern Retail Forum-2019 – "Трансформація в ритейлі: куди ведуть зміни?". Міжнародна компанія Modern-Expo запросила до дискусій та діалогу ключових гравців індустрії. Під час форуму одинадцять спікерів з України, Німеччини, Швейцарії, Італії та  Польщі розглядатимуть  кейси українських та міжнародних компаній про бізнес-стратегії в умовах інновацій; сучасні  напрямки ритейлу,  головні тренди в ритейл-дизайні тощо.

Цьогорічний Modern Retail Forum об’єднує  чотири тематичні блоки:

  • Світовий ритейл. На що очікуємо і як реагуємо?
  • Big Data&AI. Від концепції до практики.
  • Тренди в дизайні ритейлу.
  • Нова екосистема ритейлу. Онлайн. Офлайн. Маркетплейси.

Мета Modern Retail Forum-2019 – партнерство в побудові ефективного бізнесу, новий досвід,  пошук однодумців,  інсайти і відповіді на найбільш гострі запитання, що стоять сьогодні перед ритейлом.

Форум та концептуальна презентація обладнання Modern-Eхро відбуватиметься на третьому поверсі НСK “Олімпійський”, загальна площа, відведена під експозицію та форум – 287,3 м². Цього року основний акцент – на інноваційних розробках та продуктах зі SMART-рішеннями. Тут можна буде детально ознайомитися з продуктами  Modern-Eхрo – Self Checkout, Smart FridgeS9, Smart Shelf, Tunnel Checkout, Parcel Terminal, CoolJet GL та мультимедійним бекволом, і протестувати їх.

Чекаємо вас на  Modern Retail Forum-2019 та на нашому стенді!.

____________________________________________________________________________

Modern-Expo Group –  міжнародна компанія, постачальник №1 комплексних рішень для ритейлу в Центральній і Східній Європі. Виробничі майданчики, загальною площею 112 000 м², знаходяться в Луцьку (Україна), Верхньодніпровську (Україна) і Вітебську (Білорусь).

Modern-Expo постачає обладнання в понад 70 країни світу; асортимент компанії –  більше 50 тисяч найменувань, зокрема,  торгові стелажі, касові бокси, обладнання з нержавіючої сталі, каси самообслуговування, стелажі високого складування, POS-обладнання, холодильне обладнання; сьогодні компанія також розробляє SMART-рішення для ритейлу.  11 офісів  компанії знаходяться в Україні,  Франції, Польщі, Білорусі, Німеччині, Великобританії, ОАЕ та інших країнах.

Серед клієнтів Modern-Expo такі відомі компанії, як: Groupe Auchan, PepsiCo, Metro AG, British American Tobacco, Philip Morris, Imperial Tobacco, Carrefour, OKKO, АТБ,  Union COOP, E.Leclerc, Fozzy Group, Rewe Group, Zabka, Henkel, SPAR та інші.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.