Nova Post запустилась у Словаччині. Інвестували понад 100 000 євро

06.10.2023
519

Фото: Nova Post

Словаччина стала шостою країною Європейського Союзу, де запрацювали відділення та кур’єрська доставка Nova Post. З початку повномасштабного вторгнення компанія вже відкрила 62 відділення по всій Європі: у Польщі, Литві, Чехії, Румунії, Німеччині та Молдові. Про це пише AIN


 Перше відділення Nova Post в Братиславі працює за адресою Dunajská 7495/14, 82108. У ньому приватні клієнти та бізнес можуть отримувати з України та відправляти в Україну документи, посилки та вантажі до 100 кг. Відділення працює щодня.

Також для українців доступна кур’єрська доставка Nova Post на будь-яку адресу по всій Словаччині. Викликати кур’єра можна через сайт та мобільний додаток Nova Post. Доставка зі Словаччини в Україну – від 5 діб. За словами CEO Nova Post Europe Олександра Лисовця, компанія вже інвестувала понад 100 000 євро у вихід на ринок Словаччини та планує продовжувати розвивати місцеву мережу. Зокрема, у майбутньому запустити також можливість доставки у партнерські поштомати по всій країні.

«Наше основне завдання – логістично з’єднати європейські країни з Україною. Ми хочемо, щоб українці у Словаччині отримали сервіс, до якого звикли вдома, в Україні. А словацький бізнес отримав можливість вийти на український ринок, де є 30 млн активних споживачів», – говорить Олександр Лисовець, CEO Nova Post Europe.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.