Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу email розсилку.
У КАІ готуватимуть фахівців із логістики
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia
"Укрзалізниця" та Державний університет "Київський авіаційний інститут" розпочинають підготовку фахівців залізничного профілю. Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".
На початковому етапі університет відкриє магістерську програму, орієнтовану на підготовку спеціалістів у сфері транспортної логістики та управління перевізними процесами. Програма буде спрямована на формування сучасних компетенцій, необхідних для розвитку залізничної галузі.
Ця програма не лише для майбутніх фахівців, а й для тих, хто хоче отримати другу освіту, розвиватися в галузі, для них вона стане перспективною можливістю, — зазначив голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський.
На магістерську програму зможуть вступити випускники закладів вищої освіти, які мають ступінь бакалавра (або вищий) за напрямами: технічні, транспортні, економічні, управлінські, інформаційні або інші споріднені галузі.
Меморандум про партнерство, підписаний між АТ "Укрзалізниця" та Державним університетом "Київський авіаційний інститут", передбачає розвиток спільних освітніх програм, практичну підготовку студентів на базі підприємств "Укрзалізниці" та обмін досвідом між фахівцями обох інституцій.