Підсумки роботи COMFY у І кварталі 2024 року: 482 млн грн податків та зборів сплачено до державного бюджету

21.05.2024
794

На фото: Відкриття оновленого магазину в ТРЦ Ocean Plaza у Києві

COMFY підсумував роботу у І кварталі 2024 року. Серед результатів: 482 млн гривень сплачених податків та зборів. Це 40% суми податків повного минулого 2023 року; 3 нових магазини у Києві, Дніпрі й Олександрії; +37,3% виторг; 5,5 млн гривень переданих на допомогу ЗСУ. Про це повідомляє пресслужба рітейлера


У І кварталі 2024 року компанія COMFY вкотре підтвердила своє лідерство у продажах техніки та гаджетів та збільшила  виторг на 37,3% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Відповідно суттєво збільшилася й сума сплачених за період податків та зборів — до 482 млн грн, зокрема:

  • 315 млн грн - ПДВ (чистий та сплачений на митниці); 

  • 167 млн грн - податки та збори.

Наразі у компанії працюють понад 4 500 працівників (1 190 нових робочих місць по всій Україні COMFY створив у 2023 році).

Розвиток мережі

На динаміку показників I кварталу суттєво вплинуло відкриття 3-х магазинів:

  • оновлення флагманського магазину у ТРЦ Ocean Plaza, у Києві;

  • магазин  у ТРЦ “Apollo” в Дніпрі, який зазнав пошкоджень після атаки російських ракет;

  • перший магазин у місті Олександрія Кіровоградської області у рамках реалізації стратегії зростання.

Загалом офлайн-мережа магазинів COMFY налічує 102 магазини.

Тренди ринку

Ще одним фактором успіху COMFY стала ефективна комерційна та маркетингова стратегія, яка сприяла якісному задоволенню потреб покупців та збільшенню продажів в усіх товарних категоріях. Так, продажі дрібної побутової техніки збільшилися на 42% у порівнянні з минулим роком, а драйверами цієї категорії стали мультипіч (+563%), кавоварка (+91%), обігрівач (+79%). Продаж великої побутової техніки збільшився на 52%, а найкращу динаміку в  категорії продемонстрували газова плита (+85%) та холодильник (+66%).

Крім того,  COMFY стабільно нарощує продажі гаджетів. Так, бізнес-напрям “Інновації та телеком” зріс на понад 30%: смартфони +27%, ігрові консолі +207%, електротранспорт +685%.

Підтримка ЗСУ та волонтерів

Одним із пріоритетних напрямів благодійності та соціальної відповідальності компанії з 2014 року є допомога українським захисникам та волонтерам. У І кварталі 2024 року COMFY направив на підтримку війська 5,5 мільйонів гривень. Зокрема:

  • 1 мільйон гривень на підтримку збору “Морський бій” від United 24, Monobank, Сергія Стерненко і Ігоря Лачена;

  • 1,4 мільйона гривень разом із партнерами фонду “Dignitas” для закупівлі FPV-дронів; 

  • на 2,7 млн гривень техніки на запити військових і волонтерів;

  • Компанія також випустила лінійку благодійного мерча “Добро несеться”, прибуток від продажу якого перераховує до Фонду “Повернись живим”. У І кварталі 2024 року ритейлер перерахував на рахунок Фонду 320 000 гривень.

 

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.