Ощадбанк виставив на аукціон ТРЦ «Атмосфера» та готель у Києві

14.03.2024
428

Фото: ДП "СЕТАМ"

АТ «Ощадбанк» виставив через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) об’єкти нерухомого майна у м. Київ, 11 земельних ділянок у с. Козин Київської області та право грошової вимоги до ТОВ «КОМПАНІЯ «НІТЕКО». Стартова ціна за лот складає 1 798 349 544 грн.


До лоту входять:

➤ Об’єкти нерухомого майна у м. Київ, Столичне шосе, 103 (корпуси 1, 2, 3, 4). А саме:
• Адміністративно-готельний центр. Загальна площа складає 39 589,8 кв. м.
• Дворівнева автостоянка. Загальна площа складає 17 506,8 кв. м.
• Торгово-розважальний центр з паркінгом. Загальна площа складає 48 475,3 кв. м.
• Насосна. Загальна площа складає 51,9 кв. м.
• Громадський (виробничий) будинок (приміщення), насосна: свердловини, резервуар для питної води, протипожежні резервуари. Загальна площа складає 20,0 кв. м.

➤ 11 земельних ділянок у селищі Козин Київської області. Загальна площа ділянок складає 17,3650 га. Їх цільове призначення: житлове будівництво.

➤ Продаж (відступлення) права грошової вимоги до ТОВ «КОМПАНІЯ «НІТЕКО» за Договором невідновлюваної кредитної лінії № 858 від 29.12.2007, включаючи відступлення прав за договорами забезпечення виконання зобов’язань Боржника/Позичальника за Кредитним договором (іпотечні договори, договори застави, договори поруки).

«Відомий київський ТРЦ та готель розташовані на перетині трьох великих автомагістралей у напрямку елітних селищ Обухівського району та Конча-Заспи, тому забезпечені гарним трафіком та прохідністю. Ця пропозиція може потенційно зацікавити великих гравців ринку», – зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 20,9 млрд грн.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.