WOG відкрив після капітальної реновації АЗК на об'їзній Звягеля, що на Житомирщині

04.03.2024
493

Мережа АЗК WOG продовжує реновацію своїх об’єктів. Наприкінці лютого компанія відкрила черговий оновлений автозаправний комплекс, який розташований  в с. Нова Романівка на Житомирському шосе, 31 (Житомирська обл., Звягільський р-н (колишній Новоград-Волинський, об’їзна)). 


Це вже четвертий кардинально оновлений АЗК від початку повномасштабної війни. В процесі реновації WOG продовжує дотримуватися принципу створення простору, максимально орієнтованого на зручність клієнта. 

Так, оновлення торкнулися всіх зон АЗК. Встановили нові паливороздавальні колонки. Докорінних змін зазнала торгівельна зала. В рамках реконструкції кардинально змінили не лише розміщення кавомашин, але й запропонували покращену ергономіку приготування кави: кавомашини знаходяться на спеціальному кавовому острові, а гості можуть самостійно приготувати улюблені холодні кавові напої.  

Розширили зону кафе, яке тепер виконує одночасно низку функцій залежно від потреб гостя: за комфортними столиками можна смачно поснідати, пообідати чи повечеряти, а також швидко перекусити або ж покавувати за «барною стійкою». До речі, вона облаштована зарядками для різних типів гаджетів, тож наші гості зможуть підзарядити мобільні пристрої чи попрацювати.

Біля входу встановлені термінали самообслуговування WOG PAY BOX – фірмова візитівка WOG. Вони дають можливість оплатити одним чеком пальне, товари із WOG MARKET та замовити смаколики у WOG CAFE. А ще в гостей є можливість обирати найбільш зручний спосіб розрахунку: банківською карткою, паливною карткою, з Гаманця PRIDE чи бонусами. Окрім того, термінали самообслуговування розширюють інклюзивні можливості АЗК, адже роблять комфортнішим оформлення замовлення та оплату для людей з вадами мовлення та слуху.

Та це не єдиний інструмент інклюзивності. На оновленому АЗК також запроваджено безбар`єрний простір: при вході на заправку встановлено тактильну плитку, всередині об`єкта відсутні пороги, облаштовано окрему вбиральню для людей з інвалідністю та матерів з немовлятами. 

Аналогові канали комунікації всередині АЗК замінили цифровими. Це ще одна наша новація, яка дасть змогу покращити клієнтський досвід: всі акції, пропозиції, меню в WOG CAFE тепер можна побачити на інтерактивних екранах. Окрім того, традиційну цінову стелу замінили на сучасну цифрову. 

Під час реновації використані та впроваджені найсучасніші енергоощадні технології: світлодіодні системи, енергоощадні лампи, енергоощадне холодильне обладнання тощо. Система освітлення змонтована так, щоб забезпечувати акцент на презентації товарів та відсутність «холодних зон» в торговому залі.

Для оздоблення інтер’єру використано натуральні матеріали з вкрапленнями елементів у фірмових зелених кольорах WOG.    

 

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.