Польський ритейлер відкриває перший магазин HalfPrice в Україні у ТРЦ Respublika Park

01.11.2023
1119

Фото: avanti24.pl

Мережа HalfPrice, що належить польській компанії CCC, відкриває свій перший флагманський магазин в Україні. Новий магазин буде розташований в ТРЦ Respublika Park і відчиняє свої двері для покупців 9 листопада 2023 року. Загальна площа магазину становить понад 1800 квадратних метрів. HalfPrice пропонує широкий вибір брендового одягу, взуття, аксесуарів, косметики, іграшок та товарів для дому відомих брендів. Про це повідомляє пресслужба ТРЦ


«HalfPrice — це новий гравець на ринку України, і відкриття його першого магазину в ТРЦ Respublika Park — важлива подія для шанувальників моди та вигідних покупок. Ми очікуємо, що наші клієнти зустрінуть HalfPrice з великим інтересом. Ця подія свідчить і про те, що Україна залишається привабливою для інвестицій і бізнесу, навіть у важкий період воєнного стану», — зазначає генеральний директор ТРЦ Respublika Park Юлія Щаслива.

Магазин HalfPrice заснований на концепції off-price, в рамках якої пропонує покупцям брендові товари високої якості з суттєвими знижками. Колекція у мережі постійно зростає і змінюється, і щодня на полицях можна знайти нові товари — від люксових брендів до найпопулярніших.

«HalfPrice був створений з думкою про "мисливців за знижками". У наших магазинах часто можна знайти одиничні екземпляри за дуже привабливими цінами. Тому варто поспішати з покупкою – адже наступного дня товару вашої мрії може вже не бути на полиці», — розповідає Йоанна Чижевська, віцепрезидент з продажу HalfPrice.

HalfPrice дебютував у Польщі на початку травня 2021 року. Сьогодні мережа представлена в дев’яти країнах Центральної та Східної Європи, де вже відкрила понад 100 магазинів.

«Мережа магазинів HalfPrice вже успішно працює в Польщі, Чехії, Словаччині, Австрії, Хорватії, Словенії, Румунії, Латвії та Угорщині. Тепер ми раді вітати ритейлера в Україні та нашому торгово-розважальному центрі», — додає директор з оренди ТРЦ Respublika Park Олена Яценко.

Respublika Park – супер-регіональний ТРЦ, який був відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальна площа – 300 000 кв.м. Власник ТРЦ – австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, що була заснована у Відні у 2013 році та працює в сфері нерухомості. Наразі акціонер Республіка Парк успішно представлений на ринках нерухомості Центральної та Східної Європи. Trafin здійснює значні інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.