В IIІ кварталі мережа АЛЛО відкрила п’ять нових та одинадцять відновлених магазинів

12.10.2023
462

Фото: прес-служба АЛЛО

Роздрібна мережа національного маркетплейсу АЛЛО продовжує розширюватися та впродовж третього кварталу поповнилася новими магазинами форматів АЛЛО, АЛЛО МАХ та АЛЛО Express. Також тривають роботи з оновлення та переформатування торгових точок: у липні-вересні АЛЛО оновила 11 магазинів у Києві, Одесі, Миколаєві, Львові, Смілі, Новояворівську та Сокільниках.


Відкрито п’ять нових магазинів, серед яких АЛЛО МАХ та другий АЛЛО Express

В липні було відкрито нові магазини АЛЛО у Трускавці та Дрогобичі. 30 липня розпочав роботу другий АЛЛО Express – точка видачі АЛЛО з’явилася у Києві, у ТРЦ Oasis на Оболонському проспекті, 47/42, поряд зі станцією метро «Героїв Дніпра». 20 серпня в Івано-Франківську на першому поверсі ТРЦ Veles MALL відчинив двері для клієнтів флагманський АЛЛО МАХ. Це перший магазин флагманського формату, який було відкрито від початку повномасштабної військової агресії. Також в Івано-Франківську відкрито новий магазин під брендом телеком-оператора.

«Магазини мережі АЛЛО продовжують з'являтися у містах України. Лише впродовж липня і серпня було відкрито п'ять нових магазинів, включно з флагманським АЛЛО МАХ та другою точкою видачі замовлень АЛЛО Express. Ще кілька нових магазинів буде відкрито до кінця року, причому деякі – у містах, де нашого роздробу ще не було. Наші клієнти мають змогу вибрати нові пункти доставки онлайн-замовлень, щоб отримати товар якомога ближче до дому. Продовжуємо переформатовувати та оновлювати магазини АЛЛО, розширювати асортимент товарів. Тобто, робимо все, щоб клієнтам було зручно вибирати та купувати бажані товари», – зазначає Микола Астапов, директор із розвитку та форматів компанії «АЛЛО».

Відновлення роботи, переформатування та оновлення – 11 магазинів

У липні-вересні АЛЛО оновила 11 магазинів у Києві, Одесі, Миколаєві, Львові, Смілі, Новояворівську та Сокільниках.

Мережа магазинів АЛЛО на сьогодні складається з 299 шоурумів, що працюють у понад 100 українських містах. 

АЛЛО – маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України. 

Текст і фото: прес-служба АЛЛО

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.