Що ви не знаєте про АЛЛО? Факти про компанію

21.09.2023
1022

Фото: АЛЛО

 

У вересні 2023 року компанія АЛЛО відзначає 25 років роботи на українському ринку ритейлу та електронної комерції. За цей час АЛЛО пройшла шлях від двох магазинів побутової техніки, які Дмитро Деревицький відкрив у 1998 році в Дніпрі, до великого гравця ринку – омніканального ритейлера та національного маркетплейсу. Сьогодні на allo.ua представлено мільйони товарів, а компанія наразі забезпечує роботою близько трьох тисяч українців по всій країні. Про цікаві факти розповіла прес-служба компанії АЛЛО


Команда АЛЛО об’єднує майже 42 тисячі українців

За весь час існування компанії в АЛЛО працювало 41600 співробітників. В АЛЛО стрімке кар’єрне зростання: 1250 продавців очолили магазини мережі АЛЛО, а кожний сьомий отримав підвищення. Це стало можливим завдяки внутрішньому навчанню: в АЛЛО створено 4 800 внутрішніх курсів для розвитку. 

Роздрібна мережа магазинів АЛЛО: по 50 відкриттів та оновлень на рік

Сьогодні у 121 українському місті працюють 299 магазинів, створених у семи форматах. Найбільшу кількість магазинів (55) компанія відкрила та оновила у 2021 році. Найбільші за площею магазини АЛЛО МАХ працюють у Києві у ТЦ Gorodok Gallery та у Дніпрі у ТРЦ МОСТ-Сіті – 631 кв. м та 520 кв. м відповідно. В 2023 році з’явився новий невеликий формат – АЛЛО Express – точки видачі allo.ua.

Маркетплейс allo.ua та мобільний застосунок: 2,5 млн товарів та 5 млн завантажень

У 2006 році запрацював сайт allo.ua, який згодом трансформувався у національний маркетплейс; тут можна купити мільйони товарів від електроніки до меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту, в магазини АЛЛО. Сьогодні аllo.ua – серед 25 топових сайтів України. На маркетплейсі можна придбати товари продавця АЛЛО, а ще вибрати у 4500 категоріях товари партнерів-мерчантів. У мобільному застосунку АЛЛО купувати товари можна з 2016 року, такий шопінг у зручному форматі вже обрали понад 5 млн користувачів. Весною 2023 року у нього інтегрували СhatGPT для користування в Україні без реєстрації.  Додаткові знижки у застосунку роблять покупки ще вигіднішими. 

Контакт-центр АЛЛО: спілкування понад усе

Контакт-центр 15 років опікується замовленнями та питаннями клієнтів. За цей час експерти КЦ обробили понад 10 млн запитів, проговорили 120 тис. годин та написали 97 млн слів у чатах. Співробітникам доводиться стикатися й з нестандартними запитами, як-от «допоможіть знайти гуманітарну допомогу». 

Маркетинг АЛЛО: мільйонні охоплення в соцмережах 

Бренд АЛЛО відомий в Україні завдяки неординарному креативу. Наприклад, у 2016 році заради новенького iPhone 7 від АЛЛО українці офіційно змінювали прізвища на Айфон Сім. За 25 років АЛЛО тричі вдосконалювала логотип, але жодного разу назву. Компанія співпрацювала з Олексієм Дурнєвим, Лесею Нікітюк, Дмитром Шуровим та відомими тіктокерами. За новинами на акаунтах АЛЛО у TikTok, Telegram, Facebook, Instagram, X, Youtube стежать мільйони користувачів. TikTok та Telegram компанії – у лідерах серед конкурентів. З 2019 року ритейлер має власну програму лояльності АЛЛО Гроші. 

За роки діяльності АЛЛО спрямувала на благодійність та проєкти корпоративної соціальної відповідальності близько 100 млн грн: 

Клієнти

Щороку мільйони українців здійснюють покупки в АЛЛО. Один з найбільших чеків становив 500 тис. грн: 21 грудня 2022 року було придбано п’ять зарядних станцій. А найстаршим клієнтом АЛЛО став пан з Дніпра 1925 року народження, що зробив дві покупки на суму 10 547 грн.

АЛЛО — маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України. 

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.