Ритейлер АЛЛО запустив новий формат магазинів — точки видачі АЛЛО Express

05.06.2023
1280

 

1 червня 2023 року національний маркетплейс АЛЛО запустив АЛЛО Express – новий формат роздрібної мережі. Це суто точки видачі товарів allo.ua з продажем найпотрібнішого асортименту аксесуарів, повідомляє прес-служба ритейлера


 

Пілотний АЛЛО Express відкрився у ТРЦ «EURO Парк», розташованому на вул. Соборній, 140-А, у селі Софіївська Борщагівка Бучанського районі Київської області. 

 Площа АЛЛО Express становить 50 кв.м, що значно менше площі інших магазинів мережі. В такому пункті  можна отримати товари продавця АЛЛО, замовлені на сайті або у мобільному застосунку АЛЛО. АЛЛО Express  облаштовані примірочними. Також тут можна отримати консультацію щодо асортименту АЛЛО абоу запакувати покупку у подарункову упаковку. Доставка товарів в АЛЛО Express, як і в інші магазини мережі, безкоштовна.

 «Зміни в економіці України та на ринку ритейла стимулюють до пошуку нових форматів. Частка онлайн-продажів в бізнесі АЛЛО дедалі зростає: наразі близько 40% покупок наші клієнти здійснюють саме онлайн. А отже, вкрай важливою є можливість отримати свої замовлення поряд з домом. Зараз точки видачі працюють в усіх магазинах АЛЛО та АЛЛО МАХ, а це 293 магазини у 114 містах України. Точки нового формату АЛЛО Express відкриватимуться в тих містах та районах, де відсутні магазини мережі, щоб кожному клієнту було зручно забирати замовлені  товари поруч із домом. Наразі ми відкрили пілотну точку видачі у Софіївській Борщагівці, невдовзі ще один АЛЛО Express з’явиться в одному з віддалених районів Києва, адже саме у столиці  мешкає значна кількість наших клієнтів», – коментує Микола Астапов, директор із розвитку та форматів компанії «АЛЛО»

 

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.