“Укрпошта” запустила сервіс переказу коштів за номером телефону

21.02.2022
608

Фото: Економічна правда

“Укрпошта” запустила сервіс переказу коштів за номером телефону. Він доступний клієнтам, які користуються платіжними картками Visa. Послуга стала можливою після того, як “Укрпошта” долучилася до глобального сервісу Visa Alias, повідомили у пресслужбі компанії.


Щоб здійснити переказ, клієнту достатньо вказати номер телефону одержувача. Зазначається, що перевага цього способу оплати, окрім простоти, у підвищеній безпеці, адже карткові реквізити одержувача не розголошуються. Переказати кошти можна як у поштовому відділенні, так і на сайті “Укрпошти”. 

  • У середньому клієнти “Укрпошти” за день здійснюють понад 50 000 карткових операцій. Максимальна сума одного переказу по одній картці відправника — 14 999 грн, з урахуванням комісії. Максимальна сума всіх переказів по одній картці відправника за добу — 65 000 грн.

  • Нагадаємо, наприкінці травня минулого року послугу переказу коштів за номером телефону також запустив “ПриватБанк”.

 

Читайте свежие новости и аналитику о ритейле и интернет-торговле в Украине на нашей странице в Facebook, на нашем канале в Telegram, а также подписывайтесь на нашу еженедельную e-mail рассылку.