На місці магазинів "Два кроки від хати" у Львові відкриються супермаркети "Рукавичка"

25.01.2022
1575

Фото: fest.lviv.ua

На місці усіх шести магазинів "Два кроки від хати" холдингу емоцій !FEST у Львові відкриються супермаркети "Рукавичка". Про це повідомляє портал All Retail із посиланням на декілька джерел.


За інформацією видання, супермаркети "Рукавичка" почнуть роботу у І кварталі 2022 року за наступними адресами: вул. Кривчицька Дорога, 1, вул. Горбачевського, 15, вул. Личаківська, 112, вул. Зелена, 69 В, вул. Віденська, 9, вул. Бортнянського, 28.

Пресслужба холдингу емоцій !FEST підтвердила, що робота проекту "Два кроки від хати" на всіх вищевказаних локаціях припиняється, повідомивши, що на місцях, де були розташовані наші магазини, з’являться інші ритейлові проекти. 

За словами представників PR-відділу !FEST, закриття торгових точок "Два кроки від хати" не означає, що мережа крамниць припиняє діяльність загалом.

Директор дослідницької компанії GT Partners Ukraine Ігор Гугля додає, що відкриття своїх магазинів на місці об’єктів «Два кроки від хати» — це логічний крок з боку компанії "Львівхолод" (управляє мережею "Рукавичка"). «Львів — один з епіцентрів розвитку сучасного ритейлу формату convenience в Україні». У цьому концепті у місті також активно розвиваються мережі "Близенько", "Сім23" та "Свій маркет", і за найбільш ласі локації між ними йде запекла боротьба», — додає експерт. 

  • Мережа магазинів "Два кроки від хати" почала свій розвиток у 2011 році і відкривала об’єкти, площа торгового залу яких варіювалась у межах 100-200 кв.м.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.