ЖК EDELDORF HILLS став першим комплексом в Україні з лазерним підсвічуванням об’єкту, який ще будується

21.07.2021
8899
PR-Матеріал

Інновації роблять архітектуру величною. Вони можуть бути непомітними з першого погляду і відкриватися лише при знайомстві з об’єктом. А можуть стати його яскравими відзнаками й здалеку привертати увагу.


Світловий дизайн — один із способів продемонструвати унікальність у девелопменті. ЖК EDELDORF HILLS, що на Печерську, став першим комплексом в Україні з лазерним підсвічуванням об’єкту, який ще будується.

“EDELDORF HILLS — це дім, у якому преміальний статус знаходиться у синергії з інноваційним змістом. Цей концепт, став основою перезавантаження ЖК, і для нас важливо, які саме технологічні рішення втілюються, що нового та цінного вони додають проєкту і як з їх допомогою екосистема EDElDORF HILLS стає більш досконалою та зручною для всіх, хто любить Печерськ. Освітлення комплексу підкреслює архітектурний стиль будинку, створює видовищний вечірній краєвид та не заважає мешканцям будинків поруч завдяки особливостям системи проекції світла, автором якої став підрядник з високою експертизою”, — ділиться керівник проєкту Ірина Красюк.

Проєкт реалізований Expolight — світлотехнічною компанією з 20-річним досвідом. Expolight — Член Міжнародної Асоціації Світлового Дизайну (IALD), переможець багатьох міжнародних профільних конкурсів. Компанія реалізувала понад 1500 проєктів в Україні та за кордоном, і тепер серед цього переліку з’явився новий об’єкт у центрі Києва.

“Часто перед забудовником ще на етапі будівництва об'єкта стоїть завдання “оживити” його, зробити більш помітним. Свого часу наша компанія першою в Україні почала використовувати для цього архітектурне підсвічування навіть на спорудах, які ще будуються. А сьогодні — це вже тренд для девелоперів.

Для EDELDORF HILLS розробили підсвічування, яке буде ефективно працювати на різних етапах будівництва: і з каркасом будівлі, і при наявності заповнених стін, і зі склінням.

Розташували зовні об'єкта світильники, що дають кольорове заливаюче світло, і доповнили підсвічування лазерною графікою. Для такого масштабного фасаду використовується система з декількох лазерів, які за допомогою програми створюють цілісне зображення. Лазерна графіка для EDELDORF HILLS  — це індивідуально розроблений авторський проєкт, натхненний оновленою візією дома - легенди на Печерську” — розказав засновник компанії Expolight Микола Каблука про лайтінг стратегію нового преміального EDELDORF HILLS.

ЖК EDELDORF Hills зводиться на Печерських пагорбах, у місцевості, що має історичну назву Царське село. Цей район з давньою історією відомий неперевершеними краєвидами та розвиненою інфраструктурою, його завжди обирали ті, хто прагне бути у центрі подій, для кого відчуття часу має значення. Новий комплекс з сучасною, функціональною архітектурою, інноваційними інженерними рішеннями, найкращим сервісом для мешканців пасуватиме своєму знаменитому оточенню. Він буде притягувати погляди — вже зараз, завдяки оригінальному фасаду. Зазирнути у майбутнє та познайомитись з візією авторського фасаду будинку-легенди у відеосторі від компанії Futura Hata.

 

EDELDORF Hills споруджується девелоперською компанією Futura Hata. Заснована професіоналами з багаторічним досвідом, втілює амбітні та креативні ідеї, створює будинки, які відрізняються власним стилем та харизмою.

Зараз Futura Hata спільно з партнерами зводить ЖК Svitlo Park, на Наддніпрянському шосе, ЖК White Lines, поруч з Голосіївським парком та ЖК Edeldorf Hills, на вулиці Старонаводницькій.

Читайте свіжі новини та аналітику про рітейл та інтернет-торгівлю в Україні та світі на нашій сторінці в Facebook , на нашому каналі в Telegram , а також підписуйтесь на нашу щотижневу e-mail розсилку.