В "Алло" з'явилася посада Head of PR & SMM. Її очолила Юлія Кушніренко

20.09.2021
856

У компанії "Алло" з'явилася посада голови департаменту PR та SMM. Про це повідомили у прес-службі і уточнили, що у поточному форматі це нова посада, на яку була призначена Юлія Кушніренко.


Топ-менеджер буде відповідати за розробку та реалізацію комунікаційної стратегії компанії, у тому числі і у соціальних мережах, вести комунікацію перших осіб, напрям КСО і антикризовий PR, керувати прес-офісом.

Відомо, що Юлія Кушніренко працює у сфері комунікацій 15 років. Більше двох років вона займала посаду Account Director у комунікаційному агентстві Be-it, раніше відповідала за комунікації розвитку мобільного інтернету у "Київстар", зокрема, запуску 3G зв'язку в Україні. Протягом декількох років вона займалася напрямок media relations в агентстві SPN Communications.

«Посилення нашої команди - логічний етап розвитку бізнесу. Наша співпраця з Юлією дозволить компанії втілювати нестандартні проекти і ще більше закохати аудиторію у бренд Алло », - зазначив Chief Marketing Officer ГК" Алло "Артур Матковський.

Читайте свіжі новини та аналітику про рітейл та інтернет-торгівлю в Україні та світі на нашій сторінці в Facebook , на нашому каналі в Telegram , а також підписуйтесь на нашу щотижневу e-mail розсилку.