На маркетплейсі Епіцентр для мерчантів відкрито 3300 категорій товару. Які товари продаються найкраще?

05.05.2023
3319

Фото: Епіцентр

Платформа для вивантаження товарів на маркетплейси FOKS опублікувала статтю про можливості мерчантів для роботи в Епіцентрі. 


 

З 2020 року мережа гіпермаркетів Епіцентр розвиває власний маркетплейс. За даними SimilarWeb у березні відвідуваність epicentrk.ua становила 15,3 млн.  Мерчантами FOKS завантажили на платформу ритейлера близько 4 млн товарів. Середній чек по маркетплейсу становить близько 2000 грн. Наразі для роботи постачальникі відкрито 3600 категорій. Доступні товарні категорії та комісію для них можна подивитися в оприлюдненому переліку.  

Топ 15 категорій на квітень 2023 які продаються найкраще:
1. Меблі
2. Дім та інтер’єр
3. Сантехніка
4. Інструменти та обладнання
5. Дача, сад та город
6. Авто товари
7. Будівництво на ремонт
8. Одяг та взуття
9. Спортивні товари
10.Побутова техніка та електроніка
11. Дитячі товари
12.Освітлення


Для співпраці з маркетплейсом продавцю необхідно заповнити анкету на сайті компанії. 
Працювати на майданчику можуть лише ФОП 2-3 групи або ТОВ. Мерчанти, які продають за схемою дропшипінгу, до роботи не допускаються. Після подачі заявки з продавцем зв'язується менеджер маркетплейсу. 
На етапі реєстрації менеджер уточнює які товари продає продавець, консультує щодо заборонених товарів (тобто ліки, +18 товари, алкоголь тощо) стоп брендів та інших умов.

Існує лише 3 пункти щодо заборони продажу товару.

1. Мерчант планує продавати заборонені товари, а саме:

  •  Алкогольні напої
  • Ліки
  • Відеореєстратори (тимчасово на час дії воєнного стану)
  • Електронні сигарети (одноразові)
  •  Зброя
  • Піротехніка
  • Сигарети 
  • Товари для дорослих 18+

2. Стоп бренди ( це список брендів які з тих чи інших причин забороняють продавати свої товари на маркетплейсах третіми особами. Перелік стоп брендів можна уточнити у менеджера
3. Ідентичні товари, які вже продає мережа Епіцентр К.Мається на увазі товари, які повністю ідентичні до тих товарів, які вже продає Епіцентр. 

Всі інші товари можуть бути допущені до продажу, навіть якщо вже інший мерчант продає такий самий товар. Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.