"Рабен Україна" відкрила 24-й розподільчий центр (крос-док) в Україні

15.10.2019
1345
Pr-Матеріал

Компанія "Рабен Україна" відкрила двадцять четвертий розподільчий центр (крос-док) в місті Умань (Черкаська область). Новий крос-док обслуговуватиме місто Умань, частину Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей та дозволить суттєво скоротити час для доставки товарів.   


"Умань має зручне географічне розташування, адже знаходиться на перетині двох великих автомагістралей − Е95, що поєднує північ та південь, та Е50, що поєднує захід та схід. Відкриття розподільчого центру в Умані допоможе з часом скоротити термін доставки на 24 години.

Ми також розглядаємо у найближчій перспективі  старт перевезень з нового центру продукції, яка потребує особливого температурного режиму. Це дозволить нам охопити послугами північну частину Одеської та Миколаївської областей", − коментує Інна Очеретна, Генеральний директор "Рабен Україна".

ТОВ  "Рабен Україна" працює на ринку логістики з 2003 року. Компанія пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. В компанії працює близько 500 співробітників. Компанія має в користуванні близько 70 000 м² складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів у  розпорядженні.

Читайте свежие новости и аналитику о ритейле и интернет-торговле в Украине на нашей странице в Facebook, на нашем канале в Telegram, а также подписывайтесь на нашу еженедельную e-mail рассылку.