"Рабен Україна" збільшила зону копакінгу в 5 разів

27.09.2019
1801
Pr-Матеріал

Компанія "Рабен Україна" збільшила площу зони копакінгу в 5 разів до 2100 кв.м. Водночас кількість функціональних працівників досягла 120 осіб.


Нова зона копакінгу оснащена термозбіжними машинами камерного типу, які мають ергономічну конструкцію та оригінальний дизайн. Зона також обладнана конвеєром, маркувальними установками, відеокамерами, механічною вентиляцією з рекуперацією тепла та сучасним освітленням. Зокрема, використовуються системи світлодіодів, автоматичні системи управління світлом (виявлення руху та вимірювання інтенсивності денного світла).

Робота здійснюється в різних зонах, у кожній з них підтримується відповідний температурний режим, який дозволяє надавати послуги копакінгу як для компаній харчової, так і компаній промислової сфери.

Всі процеси в зоні копакінгу здійснюються з чітким дотриманням існуючих санітарних норм.

"Все більше і більше компаній передають операції з копакінгу та стікерування в зону відповідальності логістичного провайдера. І це очевидно, адже таким чином виробник чи дистриб’ютор має можливість зосередитися на основному бізнесі, а перепакування та  стікерування великих партій продукції довірити досвідченим професіоналам, здатним задовольнити потреби найвибагливіших покупців.

Ми плануємо і надалі нарощувати обсяги з копакінгу та стікерування і пропонуємо такі послуги не тільки клієнтам, що користуються комплексом послуг, а й компаніям, які потребують лише послуги з копакінгу",  – коментує Міхал Коваль, Директор департаменту складської логістики «Рабен Україна».

Окрім іншого, в зоні копакінгу "Рабен Україна", як і на всіх складах компанії, дбають про захист довкілля.

"Ми сортуємо відходи – папір і плівку – окремо, а виручені кошти спрямовуємо на соціальні програми", – додає Міхал Коваль.

ТОВ  "Рабен Україна" працює на ринку логістики з 2003 року. Компанія пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. В компанії працює близько 500 співробітників. Компанія має в користуванні близько 70 000 кв.м складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.