ТРЦ Ocean Mall на Либідській відкриється взимку, площі зарезервовані на 70%

14.06.2024
1213

Фото: NAI Ukraine

Один з найбільших мегамолів Києва ТРЦ Ocean Mall на Либідській, відкриття якого анонсувалося на вересень 2024 року, почне працювати не раніше зими. Про це в коментарі LIGA.net сказав гендиректор NAI Ukraine Віталій Бойко, компанія якого є офіційним брокером ТРЦ та займається залученням орендарів. 


"У серпні-вересні лише почнеться допуск орендарів на площі. Стандартний ремонт – 2-3 місяці. Тому прогнозоване відкриття – це зима 2024-2025", — розповів Бойко. 

Площі торгового центру вже зарезервовані на 70%. За словами гендиректора, здавати їх закінчили ще у 2021 році. Однак серед орендарів була велика частка російського бізнесу. 

"Компанія Bulldozer Group (міжнародний ресторанний холдинг, який належить російському олігарху Олександру Орлову) орендувала 8000 кв. м, італійський універмаг COIN – це франшиза, яка належить російським бізнесменам. Зараз власник проєкту відмовився від усього, що має російське керівництво. Тому у нас з'явилися вільні площі. Наприклад, зона громадського харчування була повністю сформована і віддана в монополію. Зараз ми її формуємо заново. Також зазнали змін глобальні міжнародні ритейлери. Це в нашій географії життя ніби зупинилось, а у глобальних лідерів змінилися концепти, підходи. Тому все те, що вони підготували до Ocean Mall, має бути тепер перепрацьовано", – каже Бойко.

Крім того, каже керівник компанії, з'явилася категорія українських брендів, яка сьогодні стала цікавою для ТРЦ. "Вони потужно розвинулись, коли світові лідери пішли з ринку. А коли повернулися, то українські бренди не втратили позицій, а сформували свій клієнтський пул", – описує ситуацію Бойко. 

Відкриття ТРЦ Ocean Mall переносили кілька разів протягом п'яти років.  Спочатку датою відкриття оголосили 1 грудня 2018 року, після чого її перенесли на лютий 2019 року. Потім – на 2021 рік. Після того на заваді відкриттю стали пандемія коронавірусу та повномасштабна війна. Останньою датою відкриття ТРЦ називали 1 вересня 2024 року.

ТРЦ Ocean Mall будує київський девелопер Вагіф Алієв (зараз його компанії записані на дочку Марину Дорохіну). Він один з основних претендентів на приватизацію сусіднього ТРЦ Ocean Plaza.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.