ТРЦ Ocean Plaza в Києві виставлять на приватизацію за 1,65 млрд грн

12.04.2024
1490

Фото: Facebook-сторінка Ocean Plaza

Фонд державного майна визначив стартову ціну торговельно-розважального центру Ocean Plaza в Києві. Його збираються продати не менше ніж за 1,65 млрд грн, повідомив голова фонду Віталій Коваль. Про це пише Liga.net


"1 651 633 236 грн – стартова ціна "Оушен плази". Наступний крок – готуємо проєкт відповідного рішення на розгляд та затвердження Кабміну. Після цього одразу визначимо дату проведення аукціону. ТРЦ Ocean Plaza – актив з багатьма перевагами: місце розташування, велика площа, гарний технічний стан тощо. Це готовий бізнес і впевнений, що обʼєкт швидко знайде нового проукраїнського власника", – вказав Коваль у Telegram.

Ocean Plaza продаватимуть у рамках так званої "великої приватизації", яку востаннє проводили ще у 2021 році.

На аукціон виставлять 66,65% статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестиційний союз "Либідь", яке є безпосереднім власником ТРЦ Ocean Plaza. Держава отримала цю частку в результаті конфіскації майна підсанкційних російських олігархів Ротенбергів. Другим великим акціонером Ocean Plaza є компанія "Ланіта Інвест" Андрія Іванова, якій належить 33,5% ТРЦ.

На відміну від попередніх аукціонів "великої приватизації", продаж ТРЦ Ocean Plaza та інших об'єктів відбуватиметься в Prozorro.Продажі.

У березні 2023 року ВАКС конфіскував ТРЦ Ocean Plaza у російських олігархів Аркадія й Ігоря Ротенбергів.

Головним претендентом на купівлю Ocean Plaza вважається Вагіф Алієв. Поруч з Ocean Plaza він будує ТРЦ Ocean Mall, купівля цього торговельного центру дасть йому можливість отримати у власність єдиний комплекс.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.