Нова пошта запустила послугу доставки у поштомати та пункти видачі в Чехії

11.07.2023
1135

Фото: Прес-служба Нова пошта

Відтепер доставку документів та посилок вагою до 10 кг з України в Чехію можна замовити не тільки на адресу отримувача чи у відділення Nova Post, але й у 2700 партнерських поштоматів та пунктів видачі.


Відправлення можна оформити як з України, так і у відділенні Nova Post в Празі з доставкою в поштомат або пункт видачі у будь-якому місті в Чехії. Термін доставки з  України в  поштомат чи пункт видачі в Чехії — від 5 робочих днів. Термін  зберігання посилки  в поштоматі — 3 доби,  а далі вона буде переадресована на відділення Nova Post. У пункті видачі  посилка може  чекати  отримувача  5 діб. 

«Ми прагнемо стати ще ближчими до наших клієнтів, де б вони не знаходились,  а отже вдячні партнерам GLS і Alza за швидку інтеграцію та спрямованість на задоволення потреб користувачів. Відтепер українцям, які мешкають по всій території Чехії, окрім відділень Nova Post і адресної доставки, доступні понад 2700 партнерських поштоматів та пунктів видачі. Завдяки цьому партнерству посилки  в Чехії  можна отримувати  24/7, поруч з  домом та у комфортний час», —  прокоментував Володимир Стеренчук, СЕО Nova Post  в Чехії.

Звертаємо увагу, що максимальний розмір відправлення у поштомат – 50х50х50 см, в пункт видачі – 100х50х50 см.

Вартість доставки з України в Чехію в пункти видачі GLS і поштомати  AlzaBox залишаються на рівні тарифу на доставку у відділення Nova Post  в Чехії:

 • документи – 250 грн

 • посилки до 2 кг – 400 грн

 • посилки до 10 кг – 600 грн

Вартість доставки у поштомат або пункт видачі між містами в Чехії:

 • документи – 60 CZK

 • посилки до 2 кг – 70 CZK

 • посилки до 10 кг – 110 CZK

Як отримати посилку в поштоматі AlzaBox:

 1. На дисплеї поштомату введіть код авторизації з SMS або електронного листа.

 2. Після введення коду авторизації, відкриється ваша комірка.

 3. Заберіть посилку.

 4. Щільно закрийте комірку поштомату.

Як отримати посилку в пункті видачі GLS:

 1. Назвіть PIN-код з SMS-повідомлення.

 2. Отримайте посилку

За матеріалами прес-служби Нова пошта

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.