Glovo інвестує 5 млн грн у будівництво перехоплювального велопаркінгу у Києві

21.02.2023
1539

 

Компанія Glovo та Київська міська рада підписали Меморандум про співпрацю. Як повідомили в Glovo, в межах довгострокової програми сталого розвитку для міст Glovo Acts компанія створить перший в Україні перехоплювальний велопаркінг.


 

Велопарковку планують побудувати на перетині проспекту Оболонського з проспектом Степана Бандери поблизу ст. м. «Почайна» в Оболонському районі. Це місце обрали через наявність велосмуг та можливості безпечно дістатись його велосипедом згідно з Правилами дорожнього руху. На його побудову Glovo виділяє п’ять мільйонів гривень.

«Це не перший проєкт, який ми робимо з міськими адміністраціями, але наймасштабніший. Ми знаємо, як сильно Glovo змінив транспортну інфраструктуру міста зі своєю появою. Враховуючи специфіку нашої компанії, нам важливо, щоб міська велоструктура розвивалась. Цей проєкт дуже резонує з нашим бізнесом, і ми сподіваємось, що він стане одним із багатьох, які покращать життя у місті», — прокоментувала Марина Павлюк, генеральна директорка Glovo в Україні.

Пересадний вузол передбачає, що у киян буде можливість залишати на цілий день свої велосипеди на охоронному паркінгу біля метро по дорозі на роботу, а повертаючись ввечері, забирати їх.

 

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.