Український коньяк має стати бренді: подробиці

01.12.2025
437

Фото: freepik.com

До 1 січня 2026 року українські виробники коньяку повинні змінити назву продукту на бренді, інакше їм загрожують штрафи. Про це повідомляє Forbes.

Виробники повинні були змінити назву в рамках євроінтеграції України. У грудні 2025 року закінчується десятирічний термін, протягом якого вони повинні були це зробити. Інакше виробникам загрожують штрафи до 130 000 грн.

Ми на фінішній прямій із виробництвом останнього коньяку України під брендом Koblevo — лімітованої партії у 20 000 пляшок десятирічного напою, — говорить СЕО Bayadera Group Анатолій Корчинський. 

Однак не всі великі українські виробники коньяку вкладаються у визначені терміни. Вони сподіваються на продовження терміну, протягом якого можна буде перейменувати алкогольний напій.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу email розсилку.