Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу email розсилку.
Українські продукти з’явилися в іспанський мережі Carrefour
Фото: MadeinUkraine.es
Українські товари вперше з’явилися на полицях однієї з найбільших торговельних мереж Іспанії — Carrefour. Про запуск повідомило Посольство України в Королівстві Іспанія, пише УРТЦ
Проєкт став можливим завдяки домовленостям і практичній співпраці з компанією MadeinUkraine.es, реалізованим за підтримки дипломатичної місії. Мета — системне виведення української продукції на іспанський ринок роздрібної торгівлі.
Наразі українські товари вже представлені у 21 магазині Carrefour в ключових регіонах країни, включно з Мадридом, Барселоною, Валенсією, Сарагосою та Альмерією.
Першими на полиці потрапили продукти від українських брендів "Верес" (консервація) та "Сквирянка" (крупи й бакалія). Обидва виробники давно працюють на експорт і відповідають європейським стандартам якості, що полегшує інтеграцію в мережі міжнародного ритейлу.
За даними посольства, у найближчій перспективі планується розширення асортименту та запуск продажу продукції інших українських виробників. Ініціатива може стати важливим етапом для збільшення присутності українських FMCG-брендів на ринку ЄС, де конкуренція за поличний простір традиційно висока.
