Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу email розсилку.
Один з районів Києва очистять від незаконної реклами
Фото: facebook.com/kyivreklama
Цього тижня київські комунальники демонтуватимуть незаконну рекламу в Дарницькому районі. Про це повідомляє Управління з питань реклами КМДА.
Демонтаж незаконних вивісок та інших рекламних засобів проводитимуть на вулиці Єлизавети Чавдар (неподалік вулиці Софії Русової).
Демонтаж проводиться з метою впорядкування рекламного простору міста. Власників рекламних засобів закликаємо завчасно самостійно усунути незаконно встановлені конструкції або привести їх у відповідність до вимог чинного законодавства, — йдеться в повідомленні.
