Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу email розсилку.
Louis Vuitton програв суд невеликому португальському бренду: подробиці
Фото: facebook.com/licores.do.Vale
Французький модний дім Louis Vuitton програв суд з інтелектуальної власності невеликому португальському бренду Licores do Vale. Про це повідомив бренд у своїх соцмережах.
Французька корпорація звинуватила португальську фірму в копіюванні свого логотипу — йшлося про букви L і V.
Louis Vuitton оскаржила реєстрацію LV — Licores do Vale, яку спочатку було прийнято Національним інститутом промислової власності (INPI), подавши апеляцію. Суд призупинив реєстрацію нового бренду. Спірним моментом стало те, що букви L і V розташовані схожим чином, стверджувала французька компанія.
Згідно з поданим позовом модний гігант наполягав на «паразитичній експлуатації престижу бренду третьої сторони», створюючи "нечесну конкуренцію" за допомогою "ідентичного чи схожого" символу. Представники Louis Vuitton заявляли, що це було "майже повне відтворення" на "вербальному, фонетичному та концептуальному" рівні. Однак суд не погодився з цими аргументами.
Бред Liquors do Vale виробляє і продає на місцевих ярмарках лікери, компоти, мед і печиво. Бред Liquors do Vale виробляє і продає на місцевих ярмарках лікери, компоти, мед і печиво. Його заснували Андре Феррейру та його подруга Таня Афонсу.
