IT-холдинг Genesis запустив бренд жіночої білизни

Фото: instagram.com/epoche.studios

IT-холдинг Genesis, який об'єднує понад 50 продуктових компаній, запустив бренд жіночої білизни Epoche.

Співзасновник Genesis Володимир Многолєтній в інтерв’ю Forbes зізнався, що не знає деталей запуску бренду. Однак, за його словами, у цьому немає нічого дивного для компанії, яка володіє понад 50 бізнесами.

Не знаю, чи це хороша ознака, якщо засновник компанії не знає всі напрямки роботи бізнесу, — сказав він.

Логіку виходу на ринок фізичних товарів Многолєтній пояснив досвідом роботи в інвестбанку, де він займався продажем преміум-рітейлера жіночої білизни. За його словами, фізичні товари — це не стратегія диверсифікації для Genesis, а радше точкове доповнення до окремих продуктів. Як приклад він навів бренд здоров’я BetterMe, для якого одяг і протеїн стали логічним розширенням основного цифрового продукту.

 

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу email розсилку.