IKEA продовжила оренду в київських ТРЦ, але не готова назвати дату повернення

Фото: ingka.com

Відкриття магазинів IKEA в Україні знову відкладається. Компанія поки не визначилася з термінами повернення на український ринок і не може назвати дату відновлення роботи своїх торгових точок. Про це повідомили LIGA.net у пресслужбі IKEA


Раніше повернення шведського бренду очікували у 2025 році. Компанія розглядала два сценарії відновлення діяльності в Україні, однак жоден із них поки не реалізували.

Попри відсутність конкретних планів щодо відкриття, IKEA продовжила договори оренди у столичних торговельно-розважальних центрах, зокрема Lavina Mall та Respublika Park.

"Головним пріоритетом для відновлення роботи магазину ІКЕА в Києві є безпека наших працівників і клієнтів", – наголосили в компанії. 

Окрім цього, додають у компанії, необхідно налагодити всі інші операційні аспекти, як-от постачання товарів, щоб магазин міг працювати. "Наразі ми не можемо сказати, коли cаме це станеться", – зазначили в IKEA.

Шведський ритейлер IKEA зайшов на український ринок у 2020 році. Після початку повномасштабної війни IKEA призупинила роботу в Україні та закрила єдиний магазин, що працював у столичному ТРЦ Blockbuster Mall, і точки видачі.

У червні 2022 року компанія заявила про повний вихід із ринку Росії, а у вересні 2023-го – про продаж останніх російських активів.

У жовтні 2023 року у МЗС розповіли, що працюють над поверненням в Україну відомих світових брендів, зокрема IKEA.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу email розсилку.