KFC відкрив 60 ресторан в Україні

04.07.2024
389

Фото: KFC

Мережа ресторанів швидкого харчування KFC відкрила в Гостомелі Київської області ювілейний 60 заклад в Україні, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на пресслужбу мережі 


Ресторан із KFC Drive запрацював у відновленому торговельному центрі за адресою вул. Гостомельська, 1.

Бренд KFC, що належить американській компанії Yum! Brands, представлений на ринку України з 2013 року. В Україні мережу розвивають три франчайзі-оператори ресторанів громадського харчування: ТОВ "Глобальна ресторанна група - Україна", ТОВ "Тесті Фуд" і ТОВ "ДТС-Харків", офіси яких розташовані в Києві, Дніпрі та Харкові відповідно.

Yum! Brands є найбільшою у світі ресторанною компанією за кількістю підприємств - їй належать понад 55 тис. ресторанів більш ніж у 155 країнах. Три ресторанні бренди компанії - KFC, Pizza Hut і Taco Bell - є світовими лідерами в сегментах ресторанів швидкого обслуговування, що спеціалізуються відповідно на стравах з курки, піці та мексиканській кухні.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.