Що потрібно знати про плоскі витяжки для кухні?

06.05.2024
419
PR матеріал

Фото: Ventolux

В сучасному дизайні кухонь все більше стає тенденція до мінімалізму та функціональності. Саме тому, плоскі витяжки стають невід'ємною частиною інтер'єру. Вони водночас забезпечують ефективну вентиляцію та допомагають створити сучасний та естетичний простір. 
Далі ми поговоримо про особливості плоских витяжок і те, як правильно вибрати їх для вашої кухні. А для того, щоб ви не витрачали купу часу на пошуки ідеального бренду виробника, хочемо познайомити вас із торговою маркою, що вже понад десять років випускає на ринок потужні та стильні витяжки високої якості – VENTOLUX. В асортименті бренду ви зможете знайти безліч сучасних та естетичних приладів. Кухонна плоска витяжка VENTOLUX – це надійний вибір!


Переваги плоских витяжок 

Мінімалістичний дизайн. Однією з головних переваг плоских витяжок є їхній стильний і мінімалістичний дизайн. Вони розташовуються під верхніми шафами або навіть вбудовуються в них, що дозволяє їм виглядати гармонійно в інтерʼєрі.

Ефективність. Незважаючи на компактні розміри, плоскі витяжки забезпечують високу ефективність вентиляції. Вони здатні видаляти неприємні запахи з кухні, створюючи здорове та комфортне середовище для готування.

Тиха робота й турбота про ваш комфорт. Багато плоских витяжок оснащені тихими вентиляторами та звукоізоляцією, що робить їх майже непомітними в процесі роботи. Це особливо важливо для квартир-студій, де кухня зливається з вітальнею або їдальнею.
Легке обслуговування. Багато моделей плоских витяжок мають висувні панелі або фільтри, які легко вийняти та очистити. Це полегшує процес обслуговування та збереження витяжки у чистоті.

Як вибрати плоску витяжку для кухні?

Розмір і потужність. Оберіть витяжку, яка відповідає розмірам та потужності вашої кухні. Врахуйте площу та тип приготування, щоб забезпечити достатню вентиляцію.
Тип витяжки. Зробіть вибір між вбудованою або підвісною моделлю, враховуючи конфігурацію вашої кухні та особисті вподобання в дизайні.
Функціональність. Зверніть увагу на додаткові функції, такі як режими роботи, таймери або освітлення. Все це може зробити використання витяжки більш зручним та ефективним.
Дизайн. Оберіть дизайн, який гармонійно поєднується з інтер'єром вашої кухні. Врахуйте матеріали, кольори та форми, щоб створити гармонійний інтерʼєр.

Плоскі витяжки – це інноваційне та стильне рішення для сучасної кухні, що забезпечує ефективну вентиляцію та чисте повітря без зайвого простору. Оберіть модель, яка відповідає вашим потребам та стилю, і насолоджуйтеся комфортом та функціональністю у вашій кухні.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.