“Лавка Традицій” та "Укрзалізниця" запустили фуд-дроп з продуктами вiд українських крафтових виробників

16.04.2024
455

“Укрзалізниця” разом з проєктом “Лавка Традицій” від “Сільпо” випустили серію подарункових наборів з продуктами від українських локальних виробників


Нині Укрзалізниця – це головна транспортна артерія нашої країни, а традиція фуд-сувенірів живе незалежно від того, як в наших реаліях  змінилось сприйняття «подорожей» для українців.  

Цей дроп –  можливість для кожного українця та наших іноземних друзів привезти з собою класний продукт з України – шматочок дому для тих, хто за ним засумував та можливість показати як смакує українське, відходячи від стереотипів.

У подарункових наборах – крафтові смаколики від 12 резидентів “Лавки Традицій” з усіх куточків України. Від варення з соснових шишок і бесарабських спецій до конопляної пасти та закарпатських пряників з горіхами — усе це створено фермерами та крафтярами з великою любов’ю до свого діла. Серед виробників цього дропу: “Київське Сухе Варення” зі своїми натуральними цукатами, “Molfar”, просто з самісінького Закарпаття, з трав'яними зборами, що власноруч зібрані зі схилів українських Карпат та інші.

Упакування набору функціональне і помітне. Кожна коробка завʼязана у яскравий вузлик, що при розпаковці перетвориться на бавовняну хустину-бандану з принтом (в маленьких наборах) або на скатертину (у великих). Створені на будь-який смак — солоні та солодкі, великі та малі — кожен з вузликів є відбитком українських традицій та символом гастрономічної спадщини України.

Ознайомитись з детальними описами діяльності виробників можна двома англійською або українською мовами в додатках до кожного з боксів.

Продукція доступна в “Залізній Крамниці” на київському та львівському вокзалах.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.