Представники трьох світових брендів поскаржилися на продавчиню фейкового взуття з Одеси

02.02.2024
409

Фото: esbu.gov.ua

До Територіального управління БЕБ в Одеській області звернулись представники трьох світових марок спортивних товарів і повідомили про продаж на території області підробленої продукції. Про це повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки, пише Liga.net


Продаж підробок завдав підприємствам матеріальної шкоди в особливо великих розмірах, зазначили у БЕБ.

Детективи виявили одеситку, яка створила розгалужену мережу торговельних точок продажу контрафакту в регіоні. Так, "брендові" кросівки гуртом і в роздріб продавались на ринках та у торгових центрах Одеси й області, а також в інтернет-магазинах.

Незаконною діяльністю жінка займалась понад десять років.

Правоохоронці провели 7 обшуків у місцях зберігання та продажу фальсифікованого взуття й вилучили майна майже на 140 млн грн. Правоохоронці вилучили понад 100 000 пар кросівок, які продавались під виглядом відомих брендів спортивних товарів. Також йдеться про товари, транспортний засіб, банківські картки, чорнові записи, копії установчих документів, поштові накладні, комп’ютерну техніку та готівку, отриману від незаконної діяльності. 

Триває досудове розслідування за ч. 3 ст. 229 КК України – незаконне використання знаків для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.