Мережа EVA запустить оновлений формат EVA Beauty в ТРЦ Respublika

20.12.2023
1106

Фото: EVA Beauty Lab в ТРЦ Respublika

Магазин у тестовому форматі EVA Beauty почне роботу у грудні. Про це Forbes розповів співвласник мереж EVA та Varus Руслан Шостак. 


Мережа EVA відкриє перший великий магазин у столичному ТРЦ Respublika. «В EVA Beauty на площі 700 кв. м буде широкий асортимент товарів сегменту середній плюс та більш високого сегменту», – сказав Руслан Шостак. Компанія все ще веде перемовини з брендами, тому магазин працюватиме перші місяці в тестовому режимі. Повноцінний запуск магазину запланований у першій половині 2024 року. «Ми задіяли дуже багато ресурсів компанії до цього проєкту, – каже бізнесмен. – Цей формат будемо розвивати у наступні роки». 

Про плани запустити преміальний формат для EVA Руслан Шостак розповів під час «Business Breakfast з Володимиром Федоріним» від Forbes у вересні 2023 року. «Ми будуємо преміальний формат для EVA і впевнені, що можемо у 2023 році, максимум – на початку наступного року його відкрити. Він буде в офлайн- і онлайн-форматах», — сказав Шостак. 

Вперше ритейлер представив формат «лабораторії краси» 2019 році у Дніпрі, в ТРЦ Neo Plaza. Ключова відмінність формату від класичних магазинів EVA – широка представленість косметичної та парфумерної продукції.

Виторг мережі EVA у 2022 році склав 15,7 млрд грн, що на 8% менше, ніж роком раніше. Найбільша мережа дрогері-магазинів EVA станом на грудень 2023 року має 1051 магазин. 

З листопада 2023 року компанія входить у корпорацію «Тервін». За 20 місяців великої війни EVA втратила майже 10% мережі, проте відкрила 57 нових магазинів, і ще близько 20 з’явиться до кінця 2023 року.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.