Мережа Чистенько оголосила збір на FPV дрони-камікадзе для ЗСУ

15.12.2023
355

Чистенько, мережа магазинів чистоти та догляду, запустила важливу ініціативу, спрямовану на підтримку 125-ї бригади ТРО ЗСУ. Наразі оголошено збір коштів у розмірі 500 000 гривень на закупівлю FPV дронів-камікадзе, які стануть важливим додатковим засобом для захисту наших воїнів.


"Ми відчуваємо відповідальність перед нашими захисниками, які віддають все заради нашої країни. Ця ініціатива - наш внесок у підтримку 125-ї бригади ТРО ЗСУ, допомагаючи їм мати більше можливостей захистити наше спільне майбутнє", - зазначив виконавчий директор мережі магазинів Чистенько, Володимир Олександрович Бережанський.

Термін проведення збору коштів - з 1 грудня 2023 року по 31 січня 2024 року. Щоб приєднатися до збору, Чистенько пропонує кілька способів долучитися:

Придбати шопер Чистенько: Весь прибуток з продажу шоперів буде спрямовано на збір для придбання дронів-камікадзе.

Поширити інформацію про збір в соцмережах: Розповсюдження інформації про збір коштів у соціальних мережах - важливе , адже так можна залучити більше учасників.  

Перерахувати бонуси на збір: Клієнти мають можливість перерахувати бонусні бали на касі в магазині для цієї благодійної ініціативи.

За найбільший донат призначено особливий подарунок - колекцію шевронів від Благодійного фонду 125, що підтримує наших бійців.

"Ми сподіваємося на підтримку кожного, хто разом з нами відчуває важливість цієї справи. Віримо, що разом ми зможемо надати нашим воїнам те, що їм потрібно - засоби для ефективного захисту та безпеки", - додав директор благодійної організації, партнера у цій ініціативі.

Ваша підтримка - це не лише фінансовий внесок, це прояв поваги та вдячності за мужність та самовідданість наших захисників. Долучайтеся до цієї важливої справи разом із Чистенько та допоможіть забезпечити наших військових засобами для захисту України.

Текст і фото: пресслужба Чистенько

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.