Відкриття оновленого магазину JYSK у Броварах

05.10.2023
421

Фото: прес-служба JYSK

5 жовтня скандинавська мережа JYSK відкрила оновлений магазин у Броварах в ТЦ «Термінал», вулиця Київська, 316. Це другий перебудований магазин з початку фінансового року, що стартував в JYSK 1-го вересня, і другий із десяти запланованих на цей фінансовий рік. 


Магазин оновлено до сучасної концепції мережі 3.0, яка передбачає більш привабливий та зручний для покупок інтер’єр, комфортнішу викладку та демонстрацію товарів.  Торговельна площа та площа складу залишились без змін, вони складають 1020 м² та 157 м² відповідно. Та об'єм складу збільшено завдяки підвищенню висоти обладнання. В магазині згідно з концептом встановлено нове трекове освітлення, облаштовано матрацну студію, збільшено виставку меблів. 

Оновлений магазин зокрема передбачає кращі умови для співробітників магазину. В цьому випадку в магазині модернізовано офісне приміщення, столову та роздягальню.  

З нагоди відкриття на покупців традиційно чекатимуть акційні пропозиції, а також – можливість долучитися до благодійної акції - збору на медикаменти для дитячої лікарні в Київській області. 

«Ми динамічно впроваджуємо план з реконструкції магазинів у більш сучасний й привабливий формат, і це для нас не менш важливо, ніж відкриття нових магазинів. Це процес трансформації, який дозволяє нам створити кращі умови для наших співробітників та зробити асортимент товарів більш доступним, а процес покупки більш привабливим для покупців», - коментує Євген Іваниця, Country Director JYSK в Україні. 

Наразі мережа налічує 88 магазинів та інтернет-магазин. В компанії зазначають, що у поточному фінансовому році планується також відкриття 12 нових магазинів. 

JYSK – це міжнародна мережа магазинів зі скандинавським корінням, яка робить облаштування простору у будь-якому домі та саді простим та захопливим.

У понад 3300 звичайних та онлайн-магазинах у 48 країнах JYSK завжди забезпечить покупців чудовими пропозиціями та відмінним сервісом, знайшовши особливий підхід до кожного.

Засновник Ларс Ларсен відкрив свій перший магазин у Данії у 1979 році. Нині в JYSK працює понад 30 000 людей.

JYSK - частина сімейної Lars Larsen Group. Виторг JYSK у 2022/23 фінансовому році становив 38,5 мільярда данських крон (5,2 мільярда євро).

Текст і фото: прес-служба JYSK 

 

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.