Лінія магазинів EVA відкрила перший shop-in-shop у Дніпрі

06.09.2023
785

Фото: пресс-служба EVA

Найбільша українська дрогері-мережа  відкрила перший магазин нового формату shop-in-shop у м. Дніпрі за адресою: бул. Європейський 4.


Він являє собою окремий відділ – центр здоров’я шкіри, який розміщено на базі магазину EVA стандартного формату в концепції  «Жіноча енергія», яку мережа презентувала наприкінці минулого року. «Тут представлено дерматокосметику, товари для здоров’я, доглядові засоби всесвітньо відомих брендів La Roche-Posay, CeraVe, Vichy тощо», – розповів операційний директор ТОВ «РУШ» (Лінія магазинів EVA та  EVA.UA) Віктор Средній.

Проєкт реалізовано спільно з партнером L’Oréal. Обсяг інвестицій у відкриття одного shop-in-shop складає наразі близько 600 тис. грн. 

«За роки роботи EVA стала для клієнтів експертом в питаннях краси. Вихід в нові ніші, зокрема, розширення асортименту за рахунок дерматокосметики, є логічним кроком в рамках стратегії розвитку. Важливо, що за потреби підібрати необхідний догляд покупцю допомагає не просто консультант, добре обізнаний про характеристики товару, а спеціаліст, який може визначити тип та індивідуальні потреби шкіри за допомогою спеціального обладнання просто в магазині», – додав Средній.  

У подальшому EVA планує масштабувати проєкт на інші великі міста України – Київ, Львів, Одеса й не тільки – та поступово збільшувати кількість центрів здоров’я шкіри у своїх магазинах.

За матеріалами пресс-служби EVA

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.