VARUS першим в Україні запускає інноваційний даркстор

10.08.2023
542

Фото: VARUS

Мережа супермаркетів VARUS оголосила про запуск даркстора, який забезпечить клієнтів більш ефективною та швидкою доставкою. Автоматизований “темний магазин” дозволить оптимізувати та пришвидшити опрацювання онлайн-замовлень, а контролюватиме всі процеси спеціальне програмне забезпечення.


У дарксторі VARUS на 870 кв.м розміщені близько 9 000 унікальних товарних позицій. Всі товари розташовані на “розумних” стелажах, а пікер збирає продукти у “розумний” візок, який дозволяє комплектувати до 6 замовлень одночасно.

Процеси забезпечують 8 автономних ІТ-систем, які керують роботою кошиків, стелажів та комірок. Спеціальне програмне забезпечення відповідає за оновлення інформації про наявність або відсутність товару на складі, поповнення асортименту, розміщення товарів на стелажах тощо. Завдяки цьому сортувальник складає одночасно декілька замовлень, а маршрут його пересувань, перевірку та вказівки щодо розміщення товарів вже зробила система. 

Більш ефективне опрацювання замовлень у дарксторі дозволило VARUS створити для клієнтів ще зручніші часові інтервали доставки. Зазвичай сервіси доставки пропонують обрати тільки приблизний час прибуття кур’єра, наприклад з 14:00 до 18:00. Натомість тепер клієнти VARUS зможуть вказати більш точний та зручний для них 20-хвилинний інтервал, наприклад 13:00-13:20, та бути впевненими, що замовлення доставлять чітко та без затримок. 

“Онлайн-сервіси стали невіддільною частиною повсякденного життя українців, тому VARUS інвестує в інновації та постійно шукає нові рішення для оптимізації процесів. Ми прагнемо забезпечити клієнтів кращим та найшвидшим сервісом. Саме для цього запустили перший в Україні інноваційний даркстор, який дозволяє пришвидшити збір замовлень щонайменше в 6 разів”, — коментує Олег Спірін, e-commerce директор VARUS. 

Тож завдяки замовленням в онлайн-магазині varus.ua, вам більше не потрібно виходити з дому в погану погоду, витрачати години життя на дорогу та носити  додому важкі пакети. Робіть замовлення онлайн – і все необхідне привезуть в потрібний час та зручне для вас місце. 

VARUS — національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового рітейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість – 102 супермаркети у різних містах України. 

Мережа VARUS працює в кількох форматах: класичні супермаркети, магазини to go і сервіс усвідомлених покупок varus.ua.

 

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.